3
TOKI ADMINISTRAZIOA

ORDIZIAKO UDALA

Ordiziako Udaleko idazkari-lanpostua behin-behinean betetzeko hautaketa-prozesuaren Onartuen eta Baztertuen Behin-Betiko Zerrenda.

Udal honetako Idazkaritza lanpostua (bigarren klasea) bitarteko izaeraz betetzeko deialdiari dagokionez, Alkatetza honek, 2020ko uztailak 6ko 625 zenbakidun Dekretuaren bidez, honako hau erabaki du:

— Idazkari lanpostua bitarteko izaeraz betetzeko hautaketa-prozesuan onartutako eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda onartzea eta argitara ematea.

ONARTUTAKO IZANGAIEN ZERRENDA / LISTA DE ASPIRANTES ADMITIDOS

 

Hurrenkera zk. / N.º orden

Erregistro zk. / N.º registro

Izena / Nombre

NAN / DNI

1

4236

AREVALO BENITO, IDOYA

***9249**

2

4240

IRIONDO PLAZA, AINIZE

***9303**

3

4251

GARCIA BERASATEGUI, ELENA

***4537**

4

4256

LOPEZ ALDAZ, IBON

***5998**

5

4258

MOTA VAZQUEZ, XABIER DE LA

***1275**

6

4266

ARRIZABALAGA GAINZA, IRANTZU

***5611**

8

4286

ORBETA BERRIATUA, JON MIKEL

***5329**

9

4288

LAHIDALGA UGARTE, ITZIAR

***7055**

10

4289

LOPEZ MUÑOZ, LORAINE

***7775**

11

4290

JUARISTI ARRIETA, XABIN

***7964**

12

4291

ARGOTE LARRAÑAGA, MAIDER

***6671**

13

4294

ARIZMENDI ATALAYA, AINARA

***7097**

14

4326

GURRUTXAGA URBIETA, LIDE

***7396**

15

4336

LATASA SORONDO, AITZIBER

***5641**

16

4337

IRUSTA VERDEJO, JON

***6999**

17

4338

GARATE ZUBIZARRETA, IZASKUN

***5201**

18

4364

SALAZAR MURILLO, BEÑAT

***8500**

20

4370

AMONDARAIN AYERBE, JON

***7569**

21

4371

ETXEBESTE AGIRRE, EIDER

***0558**

22

4377

IRIBAR SOLABERRIETA, EIDER

***5880**

23

4381/2019 eta 2024/2020

MUJIKA SUESKUN, NEKANE

***7231**

24

4382

MEDRANO RODRIGUEZ, RUBEN

***9176**

25

4388

ORUETA ARRESE, IGONE

***1982**

26

4391

IRASTORZA MUNDUATE, ITSASO

***5912**

27

4403

ESCOBAR CABALLERO, BEATRIZ

***4211**

28

4404

MIRALLES OTAMENDI, ENEKO

***1864**

29

4432

GOMEZ GARMENDIA, JAIONE

***0058**

30

4433

LOPEZ URRUZOLA, BEÑAT

***9138**

31

4434

ZABALETA MUNDUATE, UNAI

***5018**

32

4435

EIZAGIRRE ARIN, IZASKUN

***2658**

33

4436

EZKERRA ANDUEZA, AINGERU

***9386**

34

4437

GARAY OLABARRIA, ANE

***4774**

35

4440

UCIN SORALUCE, LEIRE

***6343**

36

4444

AMENABAR SANCHO, IOSU

***0337**

37

4446

ARRIETA GOROSTIAGA, MANEX

***5017**

38

4447

BENGOA LAPATZA-KORTAZAR

***8319**

39

4451

ANDUEZA GOICOECHEA, NAGORE

***3145**

40

4464

ONAINDIA IZAGUIRRE, AINHOA

***9051**

41

4465/2019 eta 1438/2020

EMEZABAL NAVARLAZ, USUE

***7049**

42

4468

ONAINDIA GOÑI, BEÑAT

***8607**

44

4471

SALDIAS SALABERRI, NAIARA

***1644**

45

4476

CREHUET LISARRI, IGNACIO

***3141**

46

4486

URBINA VINUESA, GEMMA

***3147**

48

4490

LERTXUNDI IRIBAR, RAMON IBAI

***6947**

49

4491

MAEZTU PEREZ, DANIEL

***5778**

50

4493/2019 eta 1933/2020

OLANO URAIN, JON

***7104**

51

4494

ESNAOLA ZUBELDIA, AINHOA

***2297**

52

4495

IRIONDO ILLARRAMENDI, KEPA

***8147**

53

4515

SAGARZAZU CAMINO, ERIKA

***7353**

54

4516

LOPEZ DE MUNAIN MUGICA, ENDIKA

***7730**

56

4541

OLAZAR ELDUAYEN, EIDER

***7900**

58

4549

MONTIANO ZUBIZARRRETA, PAULA

***5109**

60

4601

BERASATEGUI FUERTES, SARA

***4782**

61

4619/2019 eta 1920/2020

AZALDEGI LAKUNTZA, BEÑAT

***4652**

62

52/2020 y 1914/2020

ROYO CAÑADAS, AURORA

***5521**

 

 

BAZTERTUTAKO IZANGAIEN ZERRENDA / LISTA DE ASPIRANTES EXCLUIDOS

 

Hurrenkera zk. /
N.º orden

Erregistro zk. /
N.º registro

Izena /
Nombre

NAN /
DNI

Baztertzeko arrazoia /
Motivo de exclusion

7

4276

ETXEBESTE HUARTE, TXOMIN

***5049**

Eskabide-eredua falta da (I. eranskina) / Falta modelo de instancias (anexo I )

19

4366

SALAZAR MURILLO, TAMARA

***6483**

Ez du euskara titulurik aurkeztu / No ha presentado título de euskera

43

4469

MADARIAGA OLAZAR ENDIKA

***3583**

I. eranskina falta da, sinatuta / Falta anexo I firmado

47

4489

ITURRIAGAGOITIA AIZPIRI, ANDER

***8298**

NANa eta I. eranskina falta dira, sinatuta / Falta DNI y anexo I firmado

55

4518

ROMERO ECHANIZ, YOLANDA

***7363**

Eskatutako titulazioa falta da / Falta titulación requerida

57

4545

GUERRA BARAIBAR, JOSUNE

***6806**

Euskarazko titulua falta da / Falta título de Euskera

59

4589

UNANUE AGUIRRECHE, HELENA

***3415**

Euskarazko titulua falta da / Falta título de Euskera

 

 

— Onartutakoen eta baztertutakoen behin-betiko zerrenda Gipuzkoako Aldizkari Ofizialean, Udaletxeko Iragarki-Oholean eta Udalaren webgunean (www.ordizia.eus) argitaratzeko agintzea.

— Hautagaiei gogorarazten zaie lehenengo ariketaren lehenengo zatia (test motako proba) eta lehenengo ariketaren 2. zatiaren galdera teoriko-praktikoak 2020ko uztailaren 15ean egingo direla, 10:00ean eta 12:00ean, hurrenez hurren, Ordiziako Urdaneta ikastetxean.

— Izangai bakoitzak NANa eta babes-maskara eraman beharko ditu proba egitera.

— Probak egitean ez da legezko testurik onartuko.          

Ordizia, 2020ko uztailaren 6a.—Adur Ezenarro Agirre, alkatea.     
                (3305)