7
BESTE BATZUK

2019KO UDAL HAUTESKUNDEAK

HAUTESKUNDE ADMINISTRAZIOA

AZPEITIKO ESKUALDEKO
HAUTESKUNDE BATZOR­DEA

Ediktua

Shelley Gallina Foster andreak, Azpeitiko Eskualdeko Hauteskunde Ba­tzor­deko idazkariak, hurrengoa

ZIURTA­TZEN DUT: Hauteskunde Erregimen Orokarri buruzko ekainaren 19ko 5/1985 Lege Organikoaren 47.5 eta 187.4 artikuluekin bat etorriz, Hauteskunde Ba­tzor­de honi dagozkion udalerrietan 2019ko Udal Hauteskundeetara aldarrikatutako hautagaien zerrendak, izenpe­tza­ileak zigilaturik eta errubrikaturik, honekin batera doazenak direla.

Eta hala ager bedi, eta zabal­tze­aren eta argitara­tze­aren eraginetara, ziurtagiri hau luza­tzen da lehendakari jaunaren oniri­tzi­arekin batera, Azpeitian 2019ko apirilaren 29an.—O.E. lehendakaria.—Idazkaria.             (2759)

 AIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Iñaki Telleria Astigarraga.

  2.    Hodeiza Sallen Molinero.

  3.    Aitor Arregi Eizagirre.

  4.    Gon­tzal Alday Salaverria.

  5.    Irati Eizaguirre Aguirre.

  6.    Mar­txel Alday Salaverria.

  7.    Amaia Iturzaeta Orbañanos.

  8.    José Antonio Jaca Aldacur.

  9.    Aritz Arruti Mintegi.

10.    Maitane Arrillaga Aldalur.

11.    Jaione Iribar Mancisidor.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Joritz Bastarrica Albisu.

  2.    Haritz Izagirre Agirre.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA - PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Nekane Arrizabalaga Manterola.

  2.    Arkaitz Iruretagoyena Lerchundi.

  3.    Iñigo Etxa­be Azkue.

  4.    Miriam Sarasola Eizmendi.

  5.    Estibaliz Lizarreta Merino.

  6.    Aharoa Zuloaga Mintegui.

  7.    Asier Ibarguren Ibarguren.

  8.    Sergio Cubero Belinchon.

  9.    Jon Ander Azpiroz Otegui.

10.    Jose Antonio Idarreta Aguirresarobe.

11.    Maria Jose Aguirrezabala Erquicia.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Francisco Javier Iribar Sarasola.

  2.    Igor Iturain Ibarguren.

  3.    Jose Antonio Azpiroz Arregui.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Maria Aran­tza­zu Indo Larrañaga (Independiente).

  2.    Valentin Elola Azpeitia.

  3.    Antonio Lucas Azpeitia (Independiente).

  4.    Adoración Herrero Gomez.

  5.    Mikel Aguirrezabal Iribar.

  6.    Neil Mohamed Ronquillo Peña.

  7.    Juan Luis Toledo Partida.

  8.    Felix Cecilio Gonzalez Rodriguez.

  9.    Leire Castañeda Diaz.

10.    Maria Hortensia Campos Alvarez.

11.    Angel Perez Moran.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

AIZARNAZABAL

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Maria Carmen Arregi Agirre.

  2.    Antton Arrieta Barrena.

  3.    Ekiñe Arrizabalaga Sagarna.

  4.    Ander Etxa­be Oliden.

  5.    Maitane Telle­txe­a Lopez.

  6.    María Jose Aguirregabiria Macazaga.

  7.    Oihan Etxa­be Castillo.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Asier Segurola Manterola.

  2.    Aroa Artola Salaberria.

  3.    Jesus Zulaika Esnal.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Manuel Huertas Vicente.

  2.    Rosa Maria Lorenzo Revuelta.

  3.    Jesús (Josu) Alonso Cuadrado.

  4.    Paulina Azcune Ocaña.

  5.    Jose Angel Prieto Gimenez.

  6.    Maria Trinidad Gomez.

  7.    David Cabañas Gonzalo.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Ira­txe Ciarrusta Bilbao.

  2.    Miren Itzi­ar Aizpurua Antia.

  3.    Javier Francisco Salvador Villa.

  4.    Miren Lore Esnal Albizu.

  5.    Asier Esnal Albizu.

  6.    Jesus Maria Olaizola Elosua.

  7.    Mon­tse­rrat Atxe­ga Etxe­beste.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

 

AZKOITIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Ainara Goenaga Andueza.

  2.    Mikel Aingeru Zengotita Alberdi.

  3.    Ane Miren Peña Larrañaga.

  4.    Iraitz Otaño Mugica.

  5.    Laida Beristain Zubizarreta.

  6.    María Iciar Joaristi Olariaga.

  7.    Angel Maria Echeverria Ibarguren.

  8.    Jon Ander Larramendi Salegui.

  9.    Maria Rosario Lasa Arostegui.

10.    Ibon Larrar Manterola.

11.    María Goretti Alberdi Azpiazu.

12.    Juan Antonio Beneítez Ruano.

13.    Igone Bastarrika Salegi.

14.    Ramon Sarriegi Uranga.

15.    Arbil Elor­tza Gereño.

16.    Aitor Beneitez Sagarzazu.

17.    Ainhize Azpiazu Altuna.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Igor Elorza Aguirre.

  2.    Ania Alberdi Alberdi.

  3.    Miguel Peña Gogorza.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Javier Maria Zubizarreta Zubizarreta (Independiente).

  2.    Ana Maria Azkoitia Urteaga (Independiente).

  3.    Maria Jose Arregui Echeverria.

  4.    Imanol Arrizabalaga Larrañaga (Independiente).

  5.    Sonia Vazquez Tejerina.

  6.    Angel Luis Martin Rodriguez.

  7.    Maria Mercedes Zubillaga Albizu (Independiente).

  8.    Juan Bautista Mendizabal Juaristi.

  9.    Amaia Larrañaga Arregui.

10.    Mikel Zubizarreta Orbegozo.

11.    Maitane Unanue Azkue (Independiente).

12.    Pello Larrañaga Bastida.

13.    Miren Nekane Larrañaga Aizpuru (Independiente).

14.    Miguel Angel Bastida Arambarri (Independiente).

15.    Maria Yolanda Larrañaga Arrieta.

16.    Agustin Garcia Urtaza (Independiente).

17.    Aroa Maldonado Mayoral.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Manuel Maria Arellano Tena.

  2.    Maria Carmen Blazquez Jimenez.

  3.    Jose Maria Flores Lizaso (Independiente).

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Janire Igoa Merino.

  2.    Miguel Pascual Reimundez Milan.

  3.    Ventura Garnateo Romero.

  4.    Lilian Maribel Ramos Ruiz Diaz.

  5.    Miguel Maria Barjacoba Ubegun.

  6.    Maria Rocio Fernandez Ramajo.

  7.    Evaristo Fernandez Rodriguez.

  8.    Manuel Dominguez Garcia.

  9.    Jacoba De Llanos Mendoza.

10.    Zuriñe Fernandez Quintana.

11.    Juan Manuel Jaraiz Avila.

12.    Gorka Iparraguirre Bolaños.

13.    Maria Elena Piedra Elcoro-Iturbe.

14.    Unai Novillo Gomez.

15.    Maria Soledad Botanz Jimenez.

16.    Nora Saez Zamora.

17.    Jose Maria Basarte Oscariz.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

PARTIDO POPULAR (PP).

Titularrak/titulares.

  1.    Tomás Ramón de Allende Martínez Cubells.

  2.    María de la Paloma Gallego Perez.

  3.    Patricia Tijera Velasco.

  4.    María Antonia Lopez Ruiz.

  5.    Joaquin Lopez Fernandez.

  6.    Laura Xenia Ucha Barandiaran.

  7.    Lourdes Zurita Torres.

  8.    Pedro Iglesias Carmona.

  9.    Pedro Gallego Perez.

10.    Cristina Jimenez Ferrer.

11.    Javier García Bueno.

12.    Enrique Peral Guerra.

13.    Francisco Javier Vazquez De Padura.

14.    María Elena García Merayo.

15.    Maria Carmen Tajada Muzas.

16.    Jose Antonio Bermudez de Castro Fernandez.

17.    María Pilar Bueno Guzman.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Hilda María Rodriguez Carrasquel.

AZKOITIA BAI (AZKOITIA BAI).

Titularrak/titulares.

  1.    Jose Joaquin Echaniz Peña.

  2.    Nerea Machado Iparraguirre.

  3.    Daniel Varela Del Villar.

  4.    Nagore Silvan Silvan Barriuso.

  5.    Joaquina Ramilo Rouco.

  6.    Julen Garate Azpitarte.

  7.    Jose Antonio Hidalgo Mangas.

  8.    Ana Jesus Zubizarret Goya.

  9.    Ana Isabel Albizuri Azkarateascasua.

10.    Francisco Javier Olazabal Gomez.

11.    Joanes Calvo Arregui.

12.    Mariano Catalina Heras.

13.    Ana Pavo Aparicio.

14.    Joanna Hidalgo Mangas.

15.    Maria Begoña Oteiza Sudupe.

16.    Maria Esther Gain­tza­rain Uria.

17.    Mikel Barquero Garate.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Jose Ignacio Larrañaga Casteig.

  2.    Maria Jesus Echaniz Peña.

  3.    Eneko Garmendia Camacho.

 

AZPEITIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Nagore Alcorta Elorza.

  2.    Josu Labaka Zuriarrain.

  3.    Eneritz Albizu Lizaso.

  4.    Aitor Bereciartua Larrañaga.

  5.    Leire Goenaga Uzkudun.

  6.    Agustín María Lizarralde Odriozola.

  7.    Ainara Larrañaga Irulegui.

  8.    Mikel Odriozola Araquistain.

  9.    Idoia Arrizabalaga Aldalur.

10.    Egoitz Arruti Uria.

11.    Nerea Illarramendi Zubimendi.

12.    Ismael Ruiz de Argandoña Arzallus.

13.    Maria Aran­tza­zu Oñederra Vergara.

14.    Aitor Letamendia Portalo.

15.    Lorea Aizpuru Arocena.

16.    José María Iturria Egaña.

17.    Olatz Izagirre Sarasti.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Haritz Arakistain Valverde.

  2.    Aiora Etxe­berria Iturralde.

  3.    Ander Larrañaga Zinkunegi.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Amaia Etxe­berria Etxe­berria.

  2.    Rebeca Larrañaga Udabe.

  3.    Ander Ugarte Preciado.

  4.    Izaskun Abaunz Garate.

  5.    Aritz Azpiazu Mateos.

  6.    Yon Beristain Mendo.

  7.    Alberto Francesena Orbegozo.

  8.    Maria Carmen Alberdi Uria.

  9.    Antonio Gallarin Mendoza.

10.    Ane Gil Izaguirre.

11.    Beatriz Prat Arrizabalaga.

12.    Aritz Ansorregui Usatorre.

13.    Nerea Etxe­berria Lizaso.

14.    Juan Maria Gajate Eizmendi.

15.    Jabier Larrañaga Garmendia.

16.    Maria Carmen Arocena Orbegozo.

17.    Iñaki Sagarzazu Izeta.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Maria Asuncion Etxa­niz Udabe.

  2.    Juan Ramon Tolosa Gimeno.

  3.    Nerea Alday Garate.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Oscar Jose Luis Murillo Perez.

  2.    Ramon Maria Etxe­zarreta Aizpuru.

  3.    Nerea Alberdi Osa.

  4.    Unai Ayuso Iparraguirre.

  5.    Rosario Castrillo Antolin.

  6.    Maria Iciar Badiola Subinas.

  7.    Josu Arriola Novillo.

  8.    Rosa Maria Arana Fernandez.

  9.    Jaime Chaos Alvarez.

10.    Maximo Cordon Rodriguez.

11.    Laura Echeverria Garagarza.

12.    Gorka Chimeno Irazabal.

13.    Cristina Combarro Murillo.

14.    Juan Antonio Arias Roman.

15.    Ana Añibarro Zubizarreta.

16.    Jesús Maria Alonso Valle.

17.    Maria Esther Diez Lera.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

 

BEIZAMA

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Agustin Ruiz Estivariz.

  2.    Maria Teresa Serrano Baquero.

  3.    Joaquin Barrado Jimenez.

  4.    Antonia Perez Hidalgo.

  5.    Mikel Sanchez Garcia.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

AURRENA BEIZAMA BAI (ABB).

Titularrak/titulares.

  1.    Pedro María Otaegui Urkizu.

  2.    Felix Urkizu Galarraga.

  3.    Mireia Ugartemendia Urtuzaga.

  4.    Manuel Labaca Garmendia.

  5.    María Dolores Otaño Garciarena.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Unai Barrutiabengoa Olazabal.

 

BIDANIA-GOIATZ

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Miren Agur­tza­ne Celaya Arandia.

  2.    Joxe Erramun Goikoe­txe­a Amiama.

  3.    Iban de Muñoa Sainz.

  4.    Idoia Ibarbia Otaegui.

  5.    Mikel Iriarte Artola.

  6.    Ai­tzi­ber Galarraga Estanga.

  7.    Josu Eskibel Illarramendi.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Irene Esnaola Eizmendi.

  2.    Arkaitz Zelaia Arandia.

  3.    Ana Isabel Sarasola Balerdi.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Gregorio Miragaya Saldaña.

  2.    Maria Isabel Garcia Saiz.

  3.    Marina Ramirez Romero.

  4.    Jose Sanchez Romero.

  5.    Alayn Bon Serrano.

  6.    Manuel Gomez Portero.

  7.    Maria Angeles Basarte Oscariz.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

GARAI BERRIAK (GB).

Titularrak/titulares.

  1.    Miren Josune Landa Gurruchaga.

  2.    Aingeru Semperena Iraola.

  3.    Francisco Javier Lugea Saralegui.

  4.    Jose Carlos Losa Lopez.

  5.    María Isabel Iraola Gorostidi.

  6.    Iñaki Orbegozo Larrañaga.

  7.    Aitor Galarraga Leunda.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

 

DEBA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Gilen García Boyra.

  2.    Itzi­ar Irizar Beristain.

  3.    An­txon Etxe­berria Larrea.

  4.    Nerea Arrizabalaga Badiola.

  5.    Aritz Larrañaga Unanue.

  6.    An­txo­ka Elorza Altuna.

  7.    Ana María Zabaleta Ulacia.

  8.    Ane Iriondo Juaristi.

  9.    Jose Luis Aldasoro Magaña.

10.    Leire Iruretagoiena Alberdi.

11.    Jon Ander Urain De Jesus.

12.    Eider Robledo Mugica.

13.    José Antonio Galarraga Arrona.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Nagore Dorronsoro Aizpurua.

  2.    Carlos Larramendi Calzacorta.

  3.    Eneritz Tambo Lazkano.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Marta Del Pozo Alonso.

  2.    Fernando De Los Toyos Nazabal.

  3.    Cristina Alonso Romero.

  4.    Francisco Javier Andueza Adrian.

  5.    Felix Ayuso De La Fuente.

  6.    Isidoro Castellanos Garcia.

  7.    Nerea Azpiazu Martinez.

  8.    Isaac Gonzalez Solozabal.

  9.    Maria Cristina Bernedo Abajo.

10.    Jose Miguel Hernandez Martin.

11.    Marina Blanco Lopez.

12.    Fermin Encinas Torres.

13.    Maria Carmen Retenaga Eraña.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

DEBARREN AHO­TSA (D A).

Titularrak/titulares.

  1.    Pedro María Bengoechea Loyola.

  2.    Ane Miren Eguidazu Elosua.

  3.    Enrique Jorge Salgado Alcorta.

  4.    Isidro Lamariano Arostegui.

  5.    María Luisa Albizu Beitia.

  6.    Jose María Izaga Reiner.

  7.    Aitor Salegui Irureta.

  8.    Maria Carmen Beitia Oñederra.

  9.    Iñigo Aperribay Echeverria.

10.    Cristina Aguirre Mancisidor.

11.    Angel Amilleta Erdoqui.

12.    María Reyes Galdona Urain.

13.    Agustín Compañon Aguayo.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Itzi­ar Muga Mendizabal.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Iñigo Cambronero Alcorta.

  2.    Eneritz Gomez Lazaro.

  3.    Miren Arritokieta Esnal Laskibar.

  4.    Joseba Andoni Aizpurua Laucirica.

  5.    Alazne Txu­rruka Allika.

  6.    Edurne Rodriguez Aramayo.

  7.    Iñaki Mandiola Arizmendiarrieta.

  8.    Gaizka Azkoitia Aranguren.

  9.    Ariadna Paola Veliz Veliz.

10.    Mikel Lopez Morcillo.

11.    Miren Josune Urain Elorza.

12.    Maria Teresa Iruretagoyena Ibarguren.

13.    Cristobal Del Corte Lapacherie.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

ERREZIL

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Severo Maria Agirre­txe Arruti.

  2.    Ane Uzkudun Zubizarreta.

  3.    Jon Ciarsolo Isart.

  4.    Maria Victoria Otaegi Albeniz.

  5.    Luis Arakistain Ondarra.

  6.    Eneritz Eizmendi Otaegi.

  7.    Luis Maria Arzalluz Amenabar.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Nekane Zinkunegi Barandiaran.

  2.    Ibai Otaegi Tardits.

  3.    María Jesús Salsamendi Astiazaran.

ERREZILGIN­TZA (E.G.).

Titularrak/titulares.

  1.    Jose Antonio Labaka Beristain.

  2.    Ane Ugartemendia Etxe­berria.

  3.    Josune Aizpuru Aramberri.

  4.    Joseba Iñaki Labaka Beristain.

  5.    Jose María Eizmendi Cincunegui.

  6.    Pedro Soraluce Bastarrica.

  7.    Victor María Astigarraga Zugasti.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Pa­txi Xabier Aizpuru Izuzquiza.

 

EZKIO-ITSASO

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Manuel Angel Lopez Becerra.

  2.    Sonia Diaz Carral.

  3.    Manuel Venegas Venegas.

  4.    Sonia Plaza Corvo.

  5.    Igor Antonio Sobrido Paredes.

  6.    Josefa Lozano Cotera.

  7.    Manuel Rodriguez Rodriguez.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

EZKIO ERAIKIZ (E E).

Titularrak/titulares.

  1.    Tomas Echaniz Mendiguren.

  2.    Joseba Telleria Zubeldia.

  3.    Miguel María Igartua Anduaga.

  4.    Maialen Etxe­berria Larrañaga.

  5.    Agur­tza­ne Zubillaga Azpillaga.

  6.    Luis Maria Torres Oyarbide.

  7.    Ion Garciandia Berasategui.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Miren Bakarne Aramendi Albisu.

  2.    Jon Beitia Aperribay.

  3.    Itzi­ar Juantorena Azpiazu.

 

GABIRIA

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Mikel Aingeru Telle­txe­a Aizpuru.

  2.    Monica Cacereño Orduñez.

  3.    Jose Manuel Gonzalez Juanes.

  4.    Miren Cristina Gonzalez Fernandez.

  5.    Mariano Nieto Usatorres.

  6.    Patricia Viviana Ponce Pascuale.

  7.    Jose Ignacio Herrera Zapata.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

GABIRIA HAUTESLE ELKARTEA (GHA).

Titularrak/titulares.

  1.    Oier Oyarbide Murua.

  2.    Leire Urbieta Ortiz de Jocano.

  3.    Eresti Oyarbide Murua.

  4.    Ainhoa Arratibel Aramburu.

  5.    Aratz Igarzabal Bidegain.

  6.    Eñaut Igarzabal Jauregui.

  7.    Juan Ramon Goikoe­txe­a Izagirre.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Jose Ramón Peñagarikano Alustiza.

  2.    Felix María Maiz Eguiguren.

  3.    María Aranzazu Bidegain Ormazabal.

 

GETARIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Haritz Alberdi Arrillaga.

  2.    Itzi­ar Larrañaga Arregi.

  3.    Ibon Gereka Balen­tzi­aga.

  4.    Ane Loidi Leunda.

  5.    Ekaitz Esteban Pertusa.

  6.    Nahia Iturbe Zubizarreta.

  7.    Beñat Etxa­be Iribar.

  8.    Goiatz Lazkano Zubizarreta.

  9.    Gaizka Gorostiaga Garaikoe­txea.

10.    Eneritz Manterola Alcorta.

11.    Nikanor Ler­txu­ndi Ibarguren.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Miren Josebe Eizagirre Zubizarreta.

  2.    Ioseba Esnal Iruretagoyena.

  3.    Orreaga Andueza Sanz.

  4.    Lander Garrastazu Iribar.

  5.    Ainere Tolosa Arregui.

  6.    Florencio Iribar Azpeitia.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Aitor Urresti Martinez.

  2.    Miren Itzi­ar Etxa­rte Otegi.

  3.    Jon Elizegui Aizpuru.

  4.    Elena Urresti Arruti.

  5.    Gema Marrero Rueda.

  6.    Iosu Mugika Garmendia.

  7.    Maria Teresa Lopez Garcia.

  8.    Julen Aranguren Sorazu.

  9.    Iñaki Solozabal Osa.

10.    Olatz Urresti Olasagaste.

11.    Fermin Mendizabal Eizagirre.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Miren Amagoia Ezenarro Beloki.

  2.    Alejandro Epelde Etcheverry.

  3.    Rosa Maria Antia Albizu.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Ignacio Eizaguirre Arocena.

  2.    Ignacio Maria Bidegain Alberdi.

  3.    Joxean Elola Azpeitia.

  4.    Maria Carmen Diaz Carral.

  5.    Yolanda Mendes Diaz.

  6.    Ignacio Félix Epelde Etcheverry.

  7.    Jose Miguel Lucas Azpeitia (Independiente).

  8.    Juan Maria Segues Arregui (Independiente).

  9.    Beatriz Perez Alvarez.

10.    Maria Goretti Fernandez Velicia.

11.    Roberto Poveda Robado.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

 

MUTILOA

MUTILOAKO HERRI KANDIDATURA-2019 (MHK-2019).

Titularrak/titulares.

  1.    Iñaki Ugalde Alustiza.

  2.    Erkuden Agirre Arruabarrena.

  3.    Asier Aguirre Murguiondo.

  4.    Jule Aranburu Mariezkurrena.

  5.    Miren Aran­tza Oiarbide Perez.

  6.    Aitor De Astobiza Uriarte.

  7.    Iñaki Zabalo Echezarreta.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Fermin Olae­txe­a Gar­tzia.

  2.    Miren Mugica Perez.

 

ORMAIZTEGI

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Asier Etxa­rri Eskisabel.

  2.    Garazi Hach Embarek Irizar.

  3.    Aitor Okariz Elor­tza.

  4.    Unai Azpiazu Trigos.

  5.    Sandra López González.

  6.    Aritz Alberdi Olariaga.

  7.    Ekaitz Zuloaga Galarza.

  8.    Oihana Salazar Badiola.

  9.    Elixabete Olariaga Izaguirre.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Andoni Mendizabal Irastorza.

  2.    Concepción Simón Bartolomé.

  3.    Beñat Hach Embarek Irizar.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Susana García Chueca.

  2.    Juan Luis Mondragon Lili.

  3.    Matilde Rodriguez Gil.

  4.    David Garcia Chueca.

  5.    Carmen Agustina Aguilar Cerezo.

  6.    Jose Laureano Garcia Lopez.

  7.    Maria Luisa Algote Gomara.

  8.    Luis Manuel Martin-Fontecha Curieses.

  9.    Felisa Zapata Garcia.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

Ormaiztegi Ba­tzen (OB).

Titularrak/titulares.

  1.    Jon Enrique Galarza (Independiente).

  2.    Agustín Gilabert Molist (Independiente).

  3.    Dunixi Murua Antía (Independiente).

  4.    Juan Lobato Amado (Independiente).

  5.    Miren Lierni Yurrita Arregi (Independiente).

  6.    Ione Usabiaga Arratibel (Independiente).

  7.    Alazne Ezcurdia Herniaga (Independiente).

  8.    José Luis Chaparro Mayoral (Independiente).

  9.    Olaia Izaguirre Cruz (Independiente).

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Miren Guru­tze Esnaola Aranburu (Independiente).

  2.    Miren Izaskun Unzurrunzaga Pildain (Independiente).

  3.    Rosario Berasategui Aizpeolea (Independiente).

ELKARREKIN PODEMOS (PODEMOS, EZKER ANITZA-IU, EQUO BERDEAK) (ELKARREKIN PODEMOS)

Titularrak/titulares.

  1.    Monica Monteagudo Casas.

  2.    Mikel Flores De Toro.

  3.    Vanesa Toneva Pancheva (Independiente).

  4.    Eneko Muruzabal Elezcano.

  5.    Jon Ruiz de Infante Anton.

  6.    Ana Lourdes Moreno Garcia (Independiente).

  7.    Maria Arrate Aguirre Unceta.

  8.    Jon Barrondo Arechaga (Independiente).

  9.    Alfredo Maraña Gago (Independiente).

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Irene Bello Rodriguez (Independiente).

SEGURA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Izarra Urdalleta Iraola.

  2.    Ekhi Albizu Telleria.

  3.    Iosune Telleria Petroch.

  4.    Egoitz Apaolaza Goena.

  5.    Ana José Zeberio Mercero.

  6.    Josu Agirre Jauregi.

  7.    Eñaut Arre­txe Agirre.

  8.    Idoia Lopetegui Azurmendi.

  9.    Unai Gabirondo Guerrero.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Maider Mugica Urbizu.

  2.    Beñat Lardizabal Iturralde.

  3.    Miren Jaione Telleria Albizu.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Susana Corcuera Leunda.

  2.    Maria Concepción Iglesias Bengoechea.

  3.    Jon Miranda Vallejo.

  4.    David Garcia Zamora.

  5.    Antonio Pascual Asins.

  6.    Go­tzon Imaz Aramendi.

  7.    Maria Begoña Larrauri Arriaga.

  8.    Jose Eduardo Mayorga Cañulaf.

  9.    Maria Dolores Moreno Aranda.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Maria Carmen Arruabarrena Esnaola.

  2.    Jose Maria Muñoa Ganuza.

  3.    Cruz Alberto Recondo Garayalde.

  4.    Francisco Javier Olaciregui Telleria.

  5.    Eric Carro Aristimuño.

  6.    Ander Egaña Lecuona.

  7.    Pedro Aguirrezabal Urcelay.

  8.    Margarita Martin Alvarez.

  9.    Manuel Errezola Saizar.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Ramon Leturia Lasa.

  2.    Jose Aristimuño Aramburu.

 

ZARAUTZ

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Miren Itzi­ar Murua Uria.

  2.    Ion Arozena Eizagirre.

  3.    Mikel Goenaga Gubia.

  4.    Ainara Landa Argote.

  5.    Miren Begoña Olaizola Elordi.

  6.    Pa­txi Xabier Etxa­buru Elu.

  7.    Jesus María Goikoe­txe­a Balen­tzi­aga.

  8.    Eider Illarramendi Azkue.

  9.    Ainhize Larramendi Larrarte.

10.    Aitor Korta Etxa­be.

11.    Leire Udabe Aizpurua.

12.    Antonio Sanchez Murillo.

13.    Edurne Epelde Pagola.

14.    Eneko Arias Del Rio.

15.    Goizane Arana Arexolaleiba.

16.    Mattin Muniain Iribar.

17.    María Isabel Ezenarro Errazkin.

18.    Xabier Maiz Albeniz.

19.    Naiara Carvajal Larrañaga.

20.    Isaac Ostolaza Andreano.

21.    Juan Luis Illarramendi Roteta.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Ane Arruti Lopetegi.

  2.    Agustin Silvan Gabilondo.

  3.    Miren Karmele Alberdi Linazasoro.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Xabier Churruca Fernandez.

  2.    Miren Letamendia Belloso.

  3.    Jesus Arana Gomez.

  4.    Ira­txe Zorrozua Eguiazabal.

  5.    Iban San Martin Hernandez.

  6.    Leire Arana Olabarrieta.

  7.    Ixidor Larrañaga Ayerbe.

  8.    Jon Andoni Urdangarin Urrutia.

  9.    Iker Basurko De Miguel.

10.    Irune Urbieta Alberdi.

11.    Koldobika Uribarri Zenekorta.

12.    Gorka Ostolaza Landa.

13.    Amaia Altube Galdos.

14.    Juan Antonio Uranga Manterola.

15.    Maria Begoña Aizpurua Salegui.

16.    Juan Maria Rafael Larrañaga Arruti.

17.    Ines Roca Pajuelo.

18.    Javier Zarraonandia Zuloaga.

19.    Miren Nekane Iribar Iriondo.

20.    Pedro Luis Bazaco Atucha.

21.    Maria Isabel Albizu Barrenechea.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Jose Joaquin Landa Iparraguirre.

  2.    Leire Iruretagoyena Larrañaga.

  3.    Francisco Javier Murgoitio Lazcano.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Gloria Vazquez Herranz.

  2.    Pa­txi Elola Azpeitia.

  3.    Miren Edurne Domingorena Zapirain.

  4.    Pablo Garcia Astrain.

  5.    Maria Aranzazu Zubizarreta Salcedo (Independiente).

  6.    Joselin Gomez Jimenez.

  7.    Maria Elena Cancer Rabinal.

  8.    Beñat Moran Vazquez (Independiente).

  9.    Ana Maria Azcue Aldabaldetrecu.

10.    Jose Antonio Legorburu Zulaica (Independiente).

11.    Laura Elisabeth Luna Lopez (Independiente).

12.    Alfredo Rioja Zubeldia (Independiente).

13.    Alma Maria Fernandez Alonso.

14.    Ramon Davila Trejo.

15.    Maria Lourdes Agirrezabala Mundiñano.

16.    Florencio Hernandez Montero.

17.    Alicia Fernandez Perez (Independiente).

18.    Inmaculada Balsera Cabello.

19.    Alberto Aguirrezabal Echave.

20.    Maria Aranzazu Araukua Goiriena (Independiente).

21.    Gorka Landaburu Illarramendi.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

PARTIDO POPULAR (PP).

Titularrak/titulares.

  1.    Alfonso Santibañez Canales.

  2.    Beatriz Andres Benavente.

  3.    María Isabel Nieto Muñiz.

  4.    Nicolas Dominguez Martin.

  5.    Virginia Fulgencio de Agueda.

  6.    Javier Rodriguez Salvador.

  7.    Alejandro Alvarez Rodriguez.

  8.    Isabel Valero Pulido.

  9.    Maria Eugenia Lafuente Sanchez.

10.    María Josefa Sanchez Cabezon.

11.    Carlos Saez Gonzalez.

12.    Alexis García Moreno de diezmas.

13.    Catalina Maria Dolores Aguado Hernandez.

14.    Beatriz Villalon Arribas.

15.    Alvaro Jurado Roldan.

16.    Borja Benito Martin.

17.    María Purificacion Diaz Nuñez.

18.    Iluminada Martin Crespo García.

19.    Rafael Gomez Pimpollo Casado.

20.    Elia Francisca Bernabeu Martin.

21.    Pablo Martin Rodilla.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    María del Carmen Grañeda Lopez.

PODEMOS-EQUO BERDEAK (PODEMOS-EQUO BERDEAK)

Titularrak/titulares.

  1.    Ana Maria De Benito Sanz (Independiente).

  2.    Oihane Delgado Pita (PODEMOS).

  3.    Angel Maria Garcia Martin (EQUO).

  4.    Ane Garcia Riaño (Independiente).

  5.    Iel­txu Caballero Del Corte (PODEMOS).

  6.    Maria Begoña Arnaldes Alonso (PODEMOS).

  7.    Juan Ignacio Vigil Escalera Azcoaga (PODEMOS).

  8.    Ana Isabel Riaño Montejo (Independiente).

  9.    Jesus Maria Gorostidi Orozco (PODEMOS).

10.    Ainhoa Garcia Riaño (Independiente).

11.    Jairo Esteban Gutierrez (PODEMOS).

12.    Miren Olatz Goicouria Miñaur (EQUO).

13.    Jesus Martinez Aguirre (PODEMOS).

14.    Yolanda Garcia Martin (Independiente).

15.    Rafael Rodriguez Perez (EQUO).

16.    Begoña Llorente García (Independiente).

17.    Alvaro Macias Garcia (EQUO).

18.    Patricia Gete Nuñez (PODEMOS).

19.    Antonio Caballero Caballero (Independiente).

20.    Eva Antonia Del Corte Del Castillo (PODEMOS).

21.    Maria Belen De Benito Sanz (Independiente).

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

 

ZEGAMA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Imanol Garmendia Iruretagoiena.

  2.    Iosune Azurmendi Telleria.

  3.    Aritz Agirre Garikano.

  4.    Jose Luis Azurmendi Larrea.

  5.    Urko Gomez Ropon.

  6.    Maialen Arizkorreta Aranza.

  7.    Iker Zubeldia Catarain.

  8.    Olaia Elorza Iñarra.

  9.    Arguider Eguimendia Arrondo.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Maria Alustiza Guereñu.

  2.    Mikel Berasategui Telleria.

  3.    Irati Irigoras Larrazabal.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Modesto Martinez Machin.

  2.    Jose Ruiz Paya.

  3.    Mayra Del Carmen Cruz Robelo.

  4.    Alberto Losada Fernandez.

  5.    Maria Del Carmen Fernandez Bautista.

  6.    Maria Olga Blanco Grijalba.

  7.    Daniel Luis Sarraga Barredo.

  8.    Alexandra Cejudo Gil.

  9.    Fabian Nieto Usatorres.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

ZEGAMA LAN­TZEN (ZEGAMA LAN­TZEN).

Titularrak/titulares.

  1.    Joseba Izagirre Arozena (Independiente).

  2.    Izaskun Igoa Arizcorreta (Independiente).

  3.    Ibon Zabaleta Urbizu (Independiente).

  4.    Iñaki Xabier Albizu Ormazabal (Independiente).

  5.    Julian Iraola Lapizondo (Independiente).

  6.    Alina Dumitru (Independiente).

  7.    Joane Ur­tze­lai Larrea (Independiente).

  8.    Julian Beloki Guerra.

  9.    Maria Pilar Elorza Inchausti.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    María Teresa Rodrigo Albizuri (Independiente).

  2.    María Luisa Asurmendi Arizcorreta (Independiente).

  3.    Maider Azurmendi Ormazabal (Independiente).

 

ZERAIN

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Amaia Junquera Landeta.

  2.    Andoitz Apaolaza Saizar.

  3.    Miren Amaya Aramburu Lopetegui.

  4.    Miren Aran­tza­zu Ruiz de Larrinaga Olaizola.

  5.    Haitz Balerdi Aierbe.

  6.    María Teresa Anduaga Mayora.

  7.    Iker Aizpeolea Zaldua.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Oroitz Altuna Zubeldia.

  2.    Beñat Zubeldia Alustiza.

  3.    Josu Etxe­berria Garcia.

ZERAINGO HERRI KANDIDATURA-2019 (Z.H.K.).

Titularrak/titulares.

  1.    Ai­tzol Tellería Gabiria.

  2.    Ainara Etxe­nausia Zubizarreta.

  3.    Jokin In­txa­usti Iturzaeta.

  4.    María Dolores Gonzalez Garate.

  5.    Amaia Aldasoro Larrea.

  6.    Alaitz Maka­tza­ga Alustiza.

  7.    Martine Urbistondo Larralde.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Laida Alustiza Asegino­laza.

  2.    Igor Ojanguren Lasa.

 

ZESTOA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Mikel Arregi Urrutia.

  2.    Nerea Odriozola Larrañaga.

  3.    Ruben Alberdi Uranga.

  4.    Maria Beatriz Zubia Arambarri.

  5.    Aitor Salegui Martija.

  6.    Maria Pilar Perurena Larrañaga.

  7.    Ane Aramburu Segurola.

  8.    Mikel Joseba Jauregui Izagirre.

  9.    Maialen Larrarte Azpiazu.

10.    Jon Azkue Segurola.

11.    Maia Inari Ossa Rissanen.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Iñigo Uria Garate.

  2.    Margarita Eizaguirre Rodriguez.

  3.    Iñaki Uranga Beristain.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Garikoitz Mendizabal Etxe­berria.

  2.    Eva Mangas Beobide (Independiente).

  3.    Karmel Bedita Mendizabal Irigoyen (Independiente).

  4.    Katixa Monreal Cuesta.

  5.    Javier Manteca Martin (Independiente).

  6.    Jose Francisco Aranberri Iturri (Independiente).

  7.    Miren Aristi Ibarguren (Independiente).

  8.    Tomas Odriozola Aristi (Independiente).

  9.    Jesus Elosua Odriozola (Independiente).

10.    Jacqueline Zunzundegui Courts (Independiente).

11.    Itzi­ar Ezenarro Zumeta.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Asier Mendia Uranga.

  2.    Aizpea Gonzalez-Etxa­barri Mancisidor (Independiente).

  3.    Maria Rosario Irazabal Garmendia.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Iker Aitor Azpeitia Lakun­tza.

  2.    Maria Angeles Exposito Lizarribar.

  3.    Jose Maria Arratibel Rauleaga.

  4.    Xabier Rioja Zubeldia (Independiente).

  5.    Felisa Ortega Gomez.

  6.    Ines Carrillo Caballero.

  7.    Iñaki Aramendi Albizu (Independiente).

  8.    Encarnación Madrid Huertas.

  9.    Gertu Bidegain Cancer.

10.    Graciano Ferrero Martinez.

11.    Manuela Gutierrez Seco.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

 

ZUMAIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak/titulares.

  1.    Iñaki Ostolaza Esnal.

  2.    Maria Arritokieta Iribar Egaña.

  3.    Alejandro Oliden Antia.

  4.    Maider Alberdi Yeregui.

  5.    Asier Arakistain Alberdi.

  6.    Maria Ignacia Bidasoro Arocena.

  7.    Jose Maria Azkue Castillo.

  8.    Maddi Aldalur Osa.

  9.    Maria Aranzazu Gajate Telleria.

10.    Aitor Manterola Garate.

11.    Leire Garate Olaizola.

12.    Iker Zulaika Loiola.

13.    Miren Osa Galdona.

14.    Unai Aizpurua Telleria.

15.    Alaitz Gorostiza Egaña.

16.    Ane Osa Barrena.

17.    Iñaki Castor Aguirrezabalaga Alcorta.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Miren Lorea Mendiola Egaña.

  2.    Julita Maria Agirre­txe Galarraga.

  3.    Juan Dorronsoro Goikoe­txea.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak/titulares.

  1.    Oier Korta Esnal.

  2.    Maria Cruz Alvarez Aparicio.

  3.    Miren Ai­tzi­ber Odriozola Echezarreta.

  4.    Cristina Vicente Iciar.

  5.    Go­tzon Embil Unanue.

  6.    Iker Mardaras Arrieta.

  7.    Ainhoa Illarramendi Azkue.

  8.    Aran­tza­zu Florez Tapia.

  9.    Unai Mancisidor Andonegi.

10.    Ane Arregi Urbieta.

11.    Lide Amilibia Bergare­txe.

12.    Mikel Olaizola Elosua.

13.    Miren Edurne Egaña Manterola.

14.    Xabier Urrutia Elorza.

15.    Jose Miguel Antia Albizu.

16.    Maria Aranzazu Arrizabalaga Olaizola.

17.    Isidro Fernandez Echave.

Ordezkoak/suplentes.

  1.    Juan Carlos Cendoya Aizpurua.

  2.    Eusebio Larrañaga Sudupe.

  3.    Maria Jesus Antia Albizu.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak/titulares.

  1.    Maria Arritokieta (Arri­txu) Marañon Basarte.

  2.    Maria Concepcion Blanch Ruiz.

  3.    Miguel Maestro Insausti.

  4.    Felipe Gutierrez Servan.

  5.    Catalina Galiano Garrido.

  6.    Maria Esperanza Eguiguren Romero.

  7.    Emiliano Cabañas Gonzalez.

  8.    Ana Maria Ancin Ibarburu.

  9.    Miguel Maria Martija Ochoa De Zuazola.

10.    Baltasar Calderon Tena.

11.    Juan Carlos Martínez De Diego.

12.    Maria Dolores Bengoechea Azurmendi.

13.    Veronica Mayora Gomez.

14.    Maria Nieves Ocariz Arrizabalaga.

15.    Enrique Rubio Mendez.

16.    Irma Jauregui Atondo.

17.    Jose Luis Elosua Sanchez.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.

UNION DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN).

Titularrak/titulares.

  1.    Patricia Camacho Quizena.

  2.    Jon Joseba Iraola Rezola.

  3.    Abel Yeregui Sasiain.

  4.    María del Carmen Hernandez Sanchez.

  5.    Jesus María Ugalde Fernandez.

  6.    María Belen Vicente Alberdi.

  7.    María Nuria Ferrero Alvarez.

  8.    Fidel Jesus Merino Pastor.

  9.    Lourdes Zamora Rubio.

10.    Miguel Angel Gil Ruiz.

11.    Nora Uncilla García.

12.    Maider Cuende Aizpurua.

13.    Verónica Cano Jimenez.

14.    Manuel Muñoz Morales.

15.    Jose Antonio Perez García.

16.    Ester Berzosa Rubi.

17.    Rafael Valle Trujillo.

Ordezkoak/suplentes.

Hautagairik gabe/Sin candidatos.