7
BESTE BATZUK

2019KO UDAL HAUTESKUNDEAK

HAUTESKUNDE ADMINISTRAZIOA

TOLOSA ESKUALDEKO HAUTESKUNDE BATZOR­DEA

Ediktua

D.Ē Raquel Fernández Martínez andreak, Tolosako Eskualdeko Hauteskunde Ba­tzor­deko idazkariak, hurrengoa.

ZIURTA­TZEN DUT: Hauteskunde Araubide Orokorrari buruzko ekainaren 19ko 5/1985 Lege Organikoaren 47.5 eta 187.4 artikuluekin bat etorriz, Hauteskunde Ba­tzor­de honi dagozkion udalerrietan 2019ko Udal Hauteskundeetarako aldarrikatutako hautagai-zerrendak, izenpe­tza­ileak zigilaturik eta errubrikaturik, honekin batera doazenak direla.

Eta horrela jasota gera dadin, eta zabal­tze eta argitara­tze ondoreetarako, ziurtagiri hau egin da Lehendakari jaunak on­tzat emanda, Tolosan, 2019eko apirilaren 29an.—O.E. lehendakaria.—Idazkaria.          (2745)

 ABAL­TZI­SKETA

HERRIGIN­TZA (HERRIGIN­TZA).

Titularrak / Titulares.

1.  Jon Zubizarreta Aldaia.

2.  Adur Gorostidi Urquia.

3.  Mikel Senperena Irastorza.

4.  Maialen Senperena Iztueta.

5.  Alexandra Egunez Zalakain.

6.  Aitor Otamendi Jauregi.

7.  Unai Garmendia Urquia.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Agur­tza­ne Etxe­berria Altuna.

2.  Miren Larraitz Egunez Irazusta.

3.  Aran­txa Tolosa Otamendi.

 

ALBIZTUR

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Miguel Antonio Arrizabalaga Brusin.

2.  Oianko Choperena Gurruchaga.

3.  Yolanda Hernandez Rosende.

4.  Rafaela Romero Pozo.

5.  Isabel Orive Martinez.

6.  Lucio Hernando Albistegui.

7.  Patricia Azcune Perez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

ALBIZTUR BIZITUZ (ALBIZTUR BIZITUZ).

Titularrak / Titulares.

1.  Iņaki Orbegozo Arrospide.

2.  Mikel Galarza Arrue.

3.  Alazne Urkizu Galarraga.

4.  Aingeru Galarraga Barandiaran.

5.  Ai­tzi­ber Orbegozo Arrospide.

6.  Larraitz Ezeiza Artola.

7.  Unai Dorronsoro Olarra.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maribi Barandiaran Etxe­nagusia.

2.  Iban Ugartemendia Agirre.

 

ALEGIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Maria Aranzazu Irazusta Echeberria.

2.  Ana Maria Usandizaga Altuna.

3.  Unai Iraola Agirrezabala.

4.  Eider Zubillaga Aguirrezabala.

5.  Amaia Jimenez Arandia.

6.  Silvestre Balerdi Urrestarazu.

7.  Juan Ignacio Recondo Echarri.

8.  Rosa Maria Barandiaran Merino.

9.  Imanol Irazustabarrena Garmendia.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Manex Elola Gorostidi.

2.  Ainara Tomasena Lasa.

3.  Iņigo Elola Bengoe­txea.

AURRERA ALEGIA (AURRERA ALEGIA).

Titularrak / Titulares.

1.  Regina Sorarrain Lasa.

2.  Andrea Larraņaga Ceballos.

3.  Maialen Landart Herrero.

4.  Maria Pilar Palomares Perez.

5.  Olga Lucia Jimenez Benitez.

6.  Aitor Urdampilleta Arsuaga.

7.  Agustin Roman Ballesteros.

8.  Juan Jesus Loidi Gabiola.

9.  Jasone Oyarbide Iruretagoyena.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Miren Nekane Mugica Otegui.

2.  Maria Josefa Larrarte Urretavizcaya.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Ivan Pedreira Lanchas.

2.  Maria Carmen Gomez Perales.

3.  Carlos Garcia Hernandez.

4.  Gabriela Estevez Baez.

5.  Andres Morales Del Rio.

6.  Maria Esther Escudero Suarez.

7.  Ignacio Murillo Fernandez.

8.  Angela Maria Escobar Castro.

9.  Juan Maria Coronado Lozano.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ALKIZA

ALKIZAKO ABER­TZA­LE EZKERTIARRAK (ALKIZAKO ABER­TZA­LE EZKERTIARRAK).

Titularrak / Titulares.

1.  Iņaki Xabier Irazabalbeitia Fernandez.

2.  Koldobika Jauregi Zinkunegi.

3.  Concepcíon Soria Legua.

4.  Guillermo Jesus Otegi Zubillaga.

5.  Shrabani Aranzabe Pita.

6.  Unai Sorarrain Urruzola.

7.  Jose Maria Aranzabe Urruzola.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Jose Ramon Hernandez Cristobal.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Juan Pablo Medrano Olmeņo.

2.  Azahara Dominguez Urtizberea.

3.  Eneko Andueza Lorenzo.

4.  Margot Liliana Daza Perez.

5.  Mikel de Aralar Sardon Delgado.

6.  Alejandro Garcia Lazarraga.

7.  Naroa Dios Moreno.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

AL­TZA­GA

AL­TZA­GA DENOK ELKARREKIN (AL­TZA­GA DENOK ELKARREKIN).

Titularrak / Titulares.

1.  Asensio Urretavizcaya Igarzabal.

2.  Harri­txu Muxika Legorburu.

3.  Maria Teresa Garmendia Erausquin.

4.  Ion Mirena Garmendia Urrujulegui.

5.  Maria Asuncion Garcia Sanz.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

AL­TZA­GAKO ARTEA TALDEA (AL­TZA­GAKO ARTEA TALDEA).

Titularrak / Titulares.

1.  Mi­txel Arizkorreta Baron.

2.  Ainhoa Gonzalez Garcia.

3.  Iņigo Olano San Sebastian.

4.  Mikel Estala Ormazabal.

5.  Jose Ignacio Urdangarin Olano.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

AL­TZO

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Txo­min Rezola Clemente.

2.  Lorena Uriarte Arandia.

3.  Josu Astrain Azkona.

4.  M. Karmen Murua Gorostidi.

5.  Aran­txa Menendez Chopitea.

6.  Joseba Elduaien Olazar.

7.  Nerea Elola Gorostidi.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Jon Iņaki Aizpitarte Ugarte.

2.  Mari Karmen Gaztaņaga Amiano.

3.  Iņaki Olano Orbegozo.

 

AMEZKETA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Iņaki Amundarain Tolosa.

2.  Mikel Arteaga Zabala.

3.  Miren Aran­tza­zu Karrera Karrera.

4.  Iņaki Arandia Odriozola.

5.  Alaitz Labaien Tolosa.

6.  Jose Maria Sarasola Galar­tza.

7.  Maria Biktoria Gorostidi Mujika.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Bernardo Javier Usabiaga Polo.

2.  Maria Rosario Goņi Murua.

3.  Aini­tze Labayen Tolosa.

AMEZKETA ETORKIZUN (AMEZKETA ETORKIZUN).

Titularrak / Titulares.

1.  Ainhoa Zuriarrain Echaniz.

2.  Julian Sagastume Garmendia.

3.  Joaquin Galarza Garmendia.

4.  Jose Antonio Artola Mugica.

5.  Itzi­ar Altuna Blanco.

6.  Itzi­ar Etxe­berria Iruetagoyena.

7.  Leire Sagastume Oroz.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Enrique Corcuera Leunda.

2.  Maria Isabel Gonzalez Perez.

3.  Juan Ramon Bravo Belloso.

4.  Concepciķn Gobantes Diez.

5.  Daniel Quintana Martinez.

6.  Maria Rodriguez Rodriguez.

7.  Ignacio Murillo Iņigo.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ANDOAIN

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Andoni Alvarez Lete.

  2.  Estibaliz Mugica Tolarechipi.

  3.  Jon Zulueta Berastegi.

  4.  Garazi Usandizaga Zubiria.

  5.  Julian Lopez Aracama.

  6.  Maria Teresa Etxe­berria Arteun Larra­tza.

  7.  Xabier Fondon Pajares.

  8.  Larraitz Arriola Larrarte.

  9.  Estebe Lopez de Munain Txa­partegi.

10.  Alazne Uria Jaunarena.

11.  Joseba Andoni Arribillaga Elola.

12.  Maria Iciar Ansa Echeverria.

13.  Antonio Calleja Letamendi.

14.  Domitila Lucero Sanchez.

15.  Txo­min Otaegui Juanicorena.

16.  Atse­giņe Garcia De Marco.

17.  Roge Miguez Rodriguez.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Ainhoa Zabala Lasarte.

  2.  Jose Cruz Oyarzun Labayen.

  3.  Ana Maria Carrere Zabala.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Maria Jose Izaguirre Iturzaeta.

  2.  Mikel Arregui Aramburu.

  3.  Iņaki Egibar Larraņaga.

  4.  Maria Sagrario Ruiz Fernandez.

  5.  Imanol Goenaga Egibar.

  6.  Elosegi Ezkurdia Andoni.

  7.  Maria Soledad Irigoras Balda.

  8.  Gorka Artola Beobide.

  9.  Jose Luis Huici Leiza.

10.  Aran­txa Alonso Irigoras.

11.  Aritz Amondarain Ibarguren.

12.  Ainhoa Elola Aramburu.

13.  Agur­tza­ne Irigoras Urretabizkaia.

14.  Alexander Hui­tzi Alfonso.

15.  Maria Esther Arizmendi Britt.

16.  Francisco Ramon Carrera Berastigi.

17.  Edurne Brit Ponce.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Andoni Baltasar Aguirrezabalaga.

  2.  Nerea Arregui Ormazabal.

  3.  Iņaki Irulegi Unzalu.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Maider Lainez Lazcoz.

  2.  Jose Luis Verdasco Gutierrez.

  3.  Ascensiķn Parron Peguero.

  4.  Petra Romero Pozo.

  5.  Oscar Mendo Gonzalez.

  6.  Mercedes Luis Alfonso.

  7.  Raquel Rodriguez Exposito (Independiente).

  8.  Raquel Caballero Madrid.

  9.  Daniel Garcia De La Calle.

10.  Jose Francisco Muņoz Muņoz.

11.  Oscar Garcia De La Calle.

12.  Urania Azucena Galo Pinell.

13.  Daniel Nieto Fuente.

14.  Maria Almudena Lamaza Vadillo.

15.  Marino Rodriguez Alcon.

16.  Luisa Fuentes Marquez.

17.  Estanislao Amuchastegui Arregui.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO POPULAR (PP).

Titularrak / Titulares.

  1.  Juan Carlos Cano Aristoy.

  2.  Maria Carmen Vigueras Pallares.

  3.  Santiago Caņete Corchero.

  4.  Paloma Manzano Cruzado.

  5.  Alejandro Zamora Lopez Fuensalida.

  6.  Arturo Moraleda Alvarez.

  7.  Luis Alberto Mur Marin.

  8.  Gonzalo Peral Guerra.

  9.  Ana Maria Garcia Velazquez.

10.  Trinidad San Juan.

11.  Luis Corres Avendaņo.

12.  Jose Luis Perez Nuņez.

13.  Francisco Javier Del Corral Gros.

14.  Maria Isabel Florez Bielsa.

15.  Ana Maria Valle Villanova.

16.  Oscar Ocaņa Rincon.

17.  Maria Luisa Galainena Soler.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

ELKARREKIN PODEMOS (Podemos, Ezker Anitza/IU, EQUO Berdeak).

Titularrak / Titulares.

  1.  Maria Teresa Santana Rubio.

  2.  Jose Maria Iparraguirre Balda.

  3.  Antonia Abello Vila.

  4.  Julen Lorenzo Rivas.

  5.  Olga Hernandez Montero.

  6.  Luis Jorge Fernandes Mourinho.

  7.  Virginia Ayerbe Iribar.

  8.  Nieves Brea Amurrio.

  9.  Nagore Zalakain Azpiroz.

10.  Joaquin Godoy Rolo.

11.  Maria Victoria Caņo Sanchez.

12.  Rene Velazquez Hernandez.

13.  Maria Romana Valeria Viguera Fernandez.

14.  Alvaro Irastorza Icaceta.

15.  Josefa Pereira Rivas.

16.  Raul Mendez Laso.

17.  Lorena Colas Canales.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Dionisio Murillo Sanchez.

2.  Maria del Coro Barbero San Jose.

3.  Josefa Canales Collado.

ANOETA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Pedro Maria Estanga Lasa.

  2.  Saioa Tolosa Zubelzu.

  3.  Amaia Urkola Arozena.

  4.  Ai­tzol Esnaola Zubeldia.

  5.  Esther Iztueta Celaya.

  6.  Jokin Tolosa Zabala.

  7.  Ana Rosa Elosegui Artola.

  8.  Mikel Aingeru Atxe­ga Zirako.

  9.  Garazi Munduate Ugartemendia.

10.  Xabat Urkola Etxa­be.

11.  Ainhoa Gabirondo Echaniz.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Mikel Olano Aburuza.

  2.  Juana Redondo Montero.

  3.  Jose Joaquin Iraola Armendariz.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Jose Luis Vilanova Alonso.

  2.  Miren Arrate Compadre Basurto.

  3.  Nicolas Aguibar Breton.

  4.  Noelia Blas Nieto.

  5.  Antonio Jimenez Abalos.

  6.  Maria Elena Viles Michelena.

  7.  Juan Francisco Valbuena Garcia.

  8.  Ana Isabel Martin Robles.

  9.  Manuel Alvarez Alaminos.

10.  Teresa Garcia Salvador.

11.  Damian Sanchez Blaquez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Rafael Uribarren Axpe.

  2.  Agur­tza­ne Nuņez Yarza.

  3.  Ai­tzol Arocena Zufiria.

  4.  Nuria Carbonell Miranda.

  5.  Jaime Peon Ormazabal.

  6.  Jose Ignacio Otermin Garmendia.

  7.  Maria De Las Nieves Alarcos Martinez.

  8.  Maria Carmen Egurza Salaverria.

  9.  Jokin Aldazabal Echeverria.

10.  Miren Ezquiaga Echezarreta.

11.  Maria Ainhoa Etxe­berria Aranburu.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ARAMA

ARAMAKO HERRI BA­TZA­RRA (ARAMAKO HERRI BA­TZA­RRA).

Titularrak / Titulares.

1.  Luis Garmendia Sagastume.

2.  Imanol Arangoa Abadia.

3.  Iker Irribarria Olazabal.

4.  Ana Teresa Gorostizu Telleria.

5.  Joseba Mirene Basarte Galarza.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

ARAMAKO HERRITARRAK (ARAMAKO HERRITARRAK).

Titularrak / Titulares.

1.  Ion Barbadillo Etxe­berria.

2.  Unai Galparsoro Presa.

3.  Asier Unanue Diez.

4.  Miren Jasone Aramburu Garmendia.

5.  Asier Muņagorri Garmendia.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ASTEASU

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Joseba Gomez Sarasua.

2.  Luke Uribe Etxe­berria Apalategui.

3.  Maria Jesus Hidalgo Santamaria (Independiente).

4.  Iker Garmendia Ayerza.

5.  Jose Miguel Soraluce Sarasola (Independiente).

6.  Milton Jimmy Teixeira Espinoza (Independiente).

7.  Miren Idoia Imaz Rezola.

8.  Alberto Esteban Azpiroz Arregui.

9.  Jose Antonio Otegi Usandizaga.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Jose Antonio Maturana Plaza.

2.  Isabel Querejeta Iraola.

3.  Jose Manuel Soriano Aguilar.

4.  Feliciana Lozano landart.

5.  Fernando De La Torre Sanchez.

6.  Francisco Casal Feijoo.

7.  Maria Jesus Garcia Muņoz.

8.  Ceferino Martinez Fernandez.

9.  Josefa Blanca Leunda Pelayo.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

ASTEASU BATUZ (ASTEASU BATUZ).

Titularrak / Titulares.

1.  Maria Pilar Legarra Cortajarena.

2.  Jose Ramon Ayerza Sarasua.

3.  Larraitz Alkorta Aizpurua.

4.  Joseba Txa­partegi Nieve.

5.  Maria Pilar Iturbe Urdangarin.

6.  Aitor Usandizaga Izagirre.

7.  Unai Otegui Irazusta.

8.  Amaia Agirre Arrastoa.

9.  Pedro Maria Izagirre Sarasola.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maria Aranzazu Asurmendi Arrieta.

2.  Jose Angel Sarasola Garate.

3.  Itzi­ar Beloki Uria.

 

ATAUN

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Martin Aramendi Arana.

2.  Irati Arratibel Zeberio.

3.  Aitor Sukia Imaz.

4.  Maider Urdangarin Agirre.

5.  Naiara Munduate Dorronsoro.

6.  Ur­tzi Gorostiaga Esteban.

7.  Akaitz Arin Begiristain.

8.  Ira­txe Tapia Usabiaga.

9.  Haizea Moreno Torres.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maria Rosario Goikoe­txe­a Munduate.

2.  Maria Isabel Arin Baztarrika.

3.  Hodei Goikoe­txe­a Imaz.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Xabier Barandiaran Irastorza.

2.  Maria Concepcion Suquia Garmendia.

3.  Joaquin Carmelo Goicoechea Goicoecheaundia.

4.  Vicente Dorronsoro Mintegui.

5.  Victor Oroz Izaguirre.

6.  Jose Antonio Goikoe­txe­a Etxe­berria.

7.  Maria Carmen Suquia Garmendia.

8.  Alberto Arellano Arrese.

9.  Iņigo Kerejeta Aierbe.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Juan Felipe Barandiaran Garmendia.

2.  Leandro Maria Imaz Mujika.

3.  Fermin Arrese Arratibel.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Mikel Diez Sarasola.

2.  Maria Angeles Rivadulla Rodriguez.

3.  Jorge Juan Garbayo Cendoya.

4.  Ana Garcia Rodriguez.

5.  Iņigo Alonso San Vicente.

6.  Guillermo Perez Cid.

7.  Enrique Jimenez Paramas.

8.  Maria Mercedes Garayoa Ezcaray.

9.  Roberto Gomez Chapinal.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

BALIARRAIN

AUZOLANEAN BIZIRIK (AUZOLANEAN BIZIRIK).

Titularrak / Titulares.

1.  Maria Victoria Garmendia Oyarbide (Independiente).

2.  Juan Maria Iturrioz Goņi (Independiente).

3.  Jaione Olano Echeverria (Independiente).

4.  Andoni Olano Manzano (Independiente).

5.  Josu Ozaita Azpiroz (Independiente).

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Garbiņe Olaberria Azaldegi (Independiente).

2.  Amets Arteaga Bereziartua (Independiente).

3.  Ugaitz Renobales Zubeldia (Independiente.

 

BEASAIN

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Nerea Manzisidor Mendizabal.

  2.  Hasier Agirre Elkoroberezibar.

  3.  Maria Yolanda Hernandez Rodriguez.

  4.  Maddi Imaz Ruiz.

  5.  Joseba Mikel Olano Guembe.

  6.  Maria Jose Imaz Rabanos.

  7.  Miren Amaia Barandiaran Velez de Mendizabal.

  8.  Aitor Martin Urteaga Osinalde.

  9.  Asier Imaz Telleria.

10.  Xabier Remigio Moreno Iruin.

11.  Ainize Lasa Oiar­tza­bal.

12.  Aloņa Etxe­zabal Muņoa.

13.  Aitor Urdangarin Irastorza.

14.  Maria Jesus Zeberio Aierbe.

15.  Pedro Maria Arroyo Anduaga.

16.  Jose Luis Lasa Altuna.

17.  Maria Milagros Izagirre Iriondo.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Cecilia Herrador Garin.

  2.  Josefa Ignacia Jauregui Esnaola.

  3.  Jose Ceberio Ayerbe.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Aitor Aldasoro Iturbe.

  2.  Leire Artola Ugalde.

  3.  Maria Luisa Valles Fernandez.

  4.  Francisco Javier Matarranz Rico.

  5.  Maria Elena Ruiz Zabala.

  6.  Edorta Diaz Del Rio.

  7.  Jon Olano Arrese.

  8.  Adur Ugartemendia Leunda.

  9.  Amets Arrospide Zubeldia.

10.  Nekane Zaldua Esnaola.

11.  Ainara Ayestaran Aldasoro.

12.  Markel Olano Arrese.

13.  Mikel Plazaola Oyarzabal.

14.  Maria Encarnacion Arrieta Telleria.

15.  Ainhoa Arrese Arratibel.

16.  Leire Arrizabalaga Arratibel.

17.  Miren Aran­txa Zufiaurre Goicoechea.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Ana Asla Egialde.

  2.  Jose Antonio Imaz Insausti.

  3.  Juan Lasa Jauregui.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Eva Alvarez Atanes.

  2.  Angel Redondo Fernandez.

  3.  Najat Ibiki Jana.

  4.  Emilio Francisco Lumbreras Malpartida.

  5.  Agustina Medina Jimena.

  6.  Imanol Segade Apalategui.

  7.  Maria Carmen Barradas Pintor.

  8.  Hector Callado Del Hoyo.

  9.  Maria Victoria Alvarez Atanes.

10.  Antonio Gutierrez Martinez.

11.  Isabel Alvarez Isidro.

12.  Koldo Gutierrez Boada.

13.  Ana Jesus Auzmendi Caballero.

14.  Luis Alvarez Fraga.

15.  Ainara Merino Holguera.

16.  Saladina Atanes Alvarez.

17.  Fernando Boada Gonzalez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO POPULAR (PP).

Titularrak / Titulares.

  1.  Julio Herreros Serna.

  2.  Angel Alvarez Aguirre.

  3.  Marta Cicuendez Chamorro.

  4.  Jose Emilio Franco Uria.

  5.  Concepcion De Carlos Mendoza.

  6.  Manuel Villar Villar.

  7.  Francisco Javier Sanz Benito.

  8.  Maria Zulay Matey Mateo.

  9.  Daniel Marban Vazquez.

10.  Maria del Carmen Gozalo Gozalo.

11.  Jose Manuel Martin Lopez.

12.  Alejandro Vicente Tejero.

13.  Leticia Martinez Rubio.

14.  Beatriz Betegon Navarro.

15.  Abilio Estefania Ergueta.

16.  Angel Rocha Nuņez.

17.  Laura Diez Arias.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Esther Ceballos Gozalo.

BELAUN­TZA

DENOK BAT (DENOK BAT).

Titularrak / Titulares.

1.  Silvia Moneo Cid.

2.  Jose Ramon Moneo Ormazabal.

3.  Jose Antonio Ormazabal Saizar.

4.  Iņaki Telleria Bengoechea.

5.  Ismael Ballesteros Garcia De Los Rios.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Eduardo Navarro Diaz.

2.  Gemma Company Atienza.

3.  Maria Paz Quicios Martinez.

4.  Jose Miguel Rascon Garcia.

5.  Iker Sagasti Brocal.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

BELAUN­TZA­KO HERRITARRAK (BELAUN­TZA­KO HERRITARRAK).

Titularrak / Titulares.

1.  Naiara Gabirondo Martiarena.

2.  Jose Maria Piriz Blanco.

3.  Ana Jesus Argote Albizu.

4.  Sergio Sanchez Martin.

5.  Estanislao Jauregui Galarraga.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

BERASTEGI

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Amaia Azkue Eizaguirre.

2.  Andoni Zuriarrain Iturbe.

3.  Itzi­ar Atxu­karro Otegi.

4.  Pa­txi Irisarri Aranalde.

5.  Uxue Arzallus Ansa.

6.  Mikel Beloki Urkizu.

7.  Pa­txi Iriarte Zabala.

8.  Miren Maite Amundarain Goicoechea.

9.  Ane Urkizu Lasarte.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Jose Luis Saizar Echeverria.

2.  Garazi Otxa­ndorena Azurmendi.

3.  Mikel Ma­txi­nea Azurmendi.

BERASTEGI BIZI (BEASTI BIZI).

Titularrak / Titulares.

1.  Aitor Lizarza Armendariz.

2.  Ainhoa Montes Arcaya.

3.  Ainara Ciaurriz Azanza.

4.  Koldo Ordozgoiti Juanenea.

5.  Felix Saizar Armendariz.

6.  Sebas Gar­tzi­arena Lasarte.

7.  Josean Garmendia Iztueta.

8.  Olaia Martin Aztiria.

9.  Iņigo Aranalde Artola.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Igone Azpiroz Arrillaga.

2.  Mari Jose Carrera Eguialde.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Maria Elena Moreno Zaldibar.

2.  Jesus Quintana Sierra.

3.  Miriam Rodriguez Ferrero.

4.  Maria Isabel Aldaz Garayoa.

5.  Emiliano Lopez Ortega.

6.  Ana Maria Rodriguez Fouz.

7.  Florencio Sarasqueta Retolaza.

8.  Pedro San Andres Polo.

9.  Maria de las Mercedes Vaquero Perez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

BERROBI

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) (PSE-EE PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Benjamin Felix Atucha Iza.

2.  Coral Maria Rodriguez Fouz.

3.  Jesus Maria Iparraguirre Sanz.

4.  Teresa Garrido De Dios.

5.  Manuel Hidalgo Segovia.

6.  Luisa Utrera Quesada.

7.  David De Miguel Les.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ELDUAIN

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Oihana Amundarain Zubillaga.

2.  Eider Mugica Ormazabal.

3.  Leire Talavera Etxe­berria.

4.  Joel Wepsiec Mariezcurrena.

5.  Alain Barandiaran Ayerza.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Jose Angel Urkizu Odriozola.

2.  Maite Bizkarrondo Arzallus.

 

GAIN­TZA

GAIN­TZA­KO HERRIA (GAIN­TZA­KO HERRIA).

Titularrak / Titulares.

1.  Auritz Aurtene­txe Zalbidea.

2.  Gaizka Balerdi Olae­txea.

3.  Andoni De Castro Luengo.

4.  Ignacio Javier Garmendia Arruabarrena.

5.  Uxue Irastorza Sukia.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

GAZTELU

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Edurne Gar­tzi­a Azurmendi.

2.  Garikoitz Aranzabal Lasa.

3.  Go­tzo­ne Ijurko Esnaola.

4.  Egoitz Zelaia Eraun­tze­tamurgil.

5.  Iban Zunzunegi Lopez de Murillas.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maria Pilar Altuna Arritegui.

2.  Esteban Pagola Iturriza.

3.  Asier Lopetegi Sarasola.

 

HERNIALDE

HERNIOPE (HERNIOPE).

Titularrak / Titulares.

1.  Aitor Zubillaga Celaya.

2.  Manuel Antonio Arroyo Montilla.

3.  Garazi Eceiza Lizaso.

4.  Francisco Garmendia Urruzola.

5.  Ana Garro Artola.

6.  Luis Arana Goya.

7.  Aitor Amundarain Goicoechea.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Ohiane Garmendia Bergare­txe.

2.  Juan Antonio Eceiza Leunda.

3.  Ioseba Arruti Amondarain.

 

IBARRA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Igor Zapirain Lizarribar.

  2.  Nagore Zubillaga Garmendia.

  3.  Luis Lasa Muņagorri.

  4.  Agur­tza­ne Arribillaga Uranga.

  5.  Aitor Jimenez Iparraguirre.

  6.  Cristina Martinez Arnaiz.

  7.  Maider Aramendi Urteaga.

  8.  Unai Aizpuru Ibarluzea.

  9.  Maria Luisa Lizarza Salvarredi.

10.  Mikel Agirrezabala Ezkurdia.

11.  Xabier Lasa Arteaga.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Ixiar Arratibel Imaz.

2.  Jesus Peņagarikano Labaka.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Itzi­ar Jauregui Huarte.

  2.  Juan Luis Cid Conde.

  3.  Rodrigo Vilar Aranda.

  4.  Juan Maria Caballero Arellano.

  5.  Maria Aranzazu Aguirreche Arruti.

  6.  Estrella Belen Flores Navarro.

  7.  Milagros Estela Lopez Rojas.

  8.  Victoria Rodriguez Feloaga.

  9.  Jose Luis Alfonso Gregorio.

10.  Eleuterio Sanchez Garcia.

11.  Eloisa Mendez Fernandez.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Juan Maria Caballero Garcia.

  2.  Jose Maria Roman Gil Gonzalez.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Felix Joaquin Asensio Robles.

  2.  Asier Asensio Bazterra.

  3.  Fatima Molina Herrera.

  4.  Angel Molina Rodriguez.

  5.  Maria Estela Lopez Otero.

  6.  Luis Miguel Asenjo Ocampos.

  7.  Delfina Parrado Alvarez.

  8.  Juan Fernando Narciso Perianes.

  9.  Isabel Collado Alias.

10.  Alberto Mendoza Laborde.

11.  Maria Amalia Sanchez Ortega.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

IDIAZABAL

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Iņaki Alberdi Iparraguirre.

  2.  Aloņa Barandiaran Munduate.

  3.  Iņaki Arriaran Murgiondo.

  4.  Ioana Prados Alustiza.

  5.  Aritz Ugarte Munduate.

  6.  Eunate Elio Cemborain.

  7.  Aimar Lizarazu Iztueta.

  8.  Jaione Munarriz Aramendi.

  9.  Aritz Katarain Azaldegi.

10.  Maria Isabel Lizarazu Leiceaga.

11.  Jose Francisco Irizar Imaz.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Jone Ormazabal Zabaleta.

  2.  Ioseba Escudero Perez.

  3.  Maialen Urbizu Garmendia.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Miguel Angel Morales Quicios.

  2.  Jesus Maria Elespe Pelaz.

  3.  Juana Urtizberea Lecuona.

  4.  Fernando Lopez Prado.

  5.  Ramona Belloso Bodeguero.

  6.  Francisco Suarez Marin.

  7.  Maria Jesus Arias Casas.

  8.  Maria Isabel Iriondo Solozabal.

  9.  Antonio Garcia Martinez.

10.  Carmen Amoros Garcia de Andoin.

11.  Alvaro Asensio Botanz.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

IZAL BAI (IB).

Titularrak / Titulares.

  1.  Ioritz Imaz Baztarrica.

  2.  Andoni Gomez Aldanondo.

  3.  Ai­tzol Mendizabal Malkorra.

  4.  Maria Mon­tse­rrat Delgado Aguirre.

  5.  Kepa Oyarbide Labaca.

  6.  Iker Zabaleta Urcelai.

  7.  Igor Ariztimuņo Iparraguirre.

  8.  Amaia Lopez Aizpeolea.

  9.  Manuel Artola Iturbe.

10.  Erkuden Murua Uribe-Etxe­berria.

11.  Izaskun Cuadrado Matos.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Rufino Insausti Eciolaza.

  2.  Maria Pilar Gorrochategui Oyarbide.

  3.  David Diego Sanz.

 

IKAZTEGIETA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Bakarne Otegi Jauregi.

2.  Adur Ibarguren Lazkano.

3.  Manex Saez de Egilaz Larrea.

4.  Beņat Diaz Yaņez.

5.  Miren Josune Mendizabal Macazaga.

6.  Igor Urreta Garaialde.

7.  Unai Iraola Arza.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Idurre Arin Zubeldia.

2.  Antonio Machain Goicoechea.

3.  Alba Garmendia Castaņos.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI- EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Monica Maraņon Basarte.

2.  Jose Luis Labandibar Alzugaray.

3.  Maria Angeles Lacabe De Luis.

4.  Jose Luis Garcia Lazarraga.

5.  Anastasio Arbella Lopez.

6.  Maria Carmen Corcoles Valenciano.

7.  Koldobika Vazquez Miranda.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Anton Elosegi Villanueva.

2.  Pa­txi Ulanga Mugica.

3.  Maria Belen Plaza Malaxechevarria.

4.  Idoia Sagastume Otegui.

5.  Ignacio Martiarena Montes.

6.  Maria Inmaculada Garces Iglesias.

7.  Jose Luis Apaolaza Garayalde.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

IRURA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Gorka Murua Macuso.

2.  Noelia Lataburu Ortiz.

3.  Mikel Go­tzon Iturbe Saizar.

4.  Olaia Nieto Legarra.

5.  Leticia Aristi Oria.

6.  Maria Begoņa Oteiza Piera.

7.  Pa­txi Xabier Karrera Jauregi.

8.  Miren Jasone Garmendia Zubeldia.

9.  Jorge Naur Mango Barai.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Iņaki Gabarain Belaunzaran.

2.  Pello Arsuaga Urrestarazu.

3.  Ioritz Lazkano Aranalde.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Ana Jesus Leunda Gurruchaga.

2.  Jose Ramon Epelde Irizar.

3.  Maria Cristina Santos San Sebastian (Independiente).

4.  Marta Castrillo Iturralde (Independiente).

5.  Javier Izaguirre Gomez.

6.  Pedro Maria De la Iglesia Sanchez.

7.  Ana Jesus Armendariz Leunda.

8.  Amaia Ormazabal San Martin (Independiente).

9.  Jesus Maria Alonso Insausti.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Begoņa Urcola Odriozola.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Julio Fidel Juan Astudillo Rodrigo.

2.  Miguel Angel Manjon Pinilla.

3.  Leticia Duran Gonzalo.

4.  Maria Concepcion Chueca Fossati.

5.  David Vicente Lopez.

6.  Juana Maria Muņoz Herrero.

7.  Jose Flores Moyano.

8.  Maria Jesus Diez Fernandez.

9.  Francisco Maria Telleria Iriondo.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ITSA­SONDO

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Jose Ignacio Aizpuru Oyarbide.

2.  Nagore Etxe­berria Pikabea.

3.  Gorka Martinez Urdangarin.

4.  Aiora Zurutuza Rodriguez.

5.  Maddi Alberdi Salegui.

6.  Maria Rosario Noguera Gorriti.

7.  Iker Mendizabal Garro.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Aitor Arrospide Arza.

2.  Leire Telleria Otegui.

3.  Asier Garro Sodupe.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Maria Elvira Cortajerena Iturrioz.

2.  Jose Ramon Castillo Boada.

3.  Trinidad Calvo Najera.

4.  Alberto Larraņaga Mayora.

5.  Andres Recuerda Flores.

6.  Maria Teresa Santos Caņas.

7.  Roberto Errasti Ramon.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Judith Otegi Lopez de Murillas.

2.  Imanol Lasa Ceberio.

3.  Juan Ignacio Aramburu Iturrioz.

4.  Alaitz Arranz Rueda.

5.  Silvia Perez Yeboles.

6.  Antonio Jarit Cobos.

7.  Xabier Insausti Sarasola.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

LARRAUL

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Jose Antonio Rodriguez Rodriguez.

2.  Maria Teresa Arana Perez.

3.  Aitor Beistegui Fiallegas.

4.  Maialen Alonso Labandibar.

5.  Vicente Garcia Momblona.

6.  Jesus Maria Tejada Cantero.

7.  Maria Mireia Ruiz Delgado.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

LAZKAO

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Jose Maria Ormazabal Suquia.

  2.  Ai­tzi­ber Azurmendi Imaz.

  3.  Josu Sarriegi Zumarraga.

  4.  Maria Jesus Insausti Onda.

  5.  Maialen Amundarain Irizar.

  6.  Ion Garmendia Iturbe.

  7.  Maite Murguia Yoldi.

  8.  Kepa Goenaga Alicostes.

  9.  Agurne Salvador Turquety.

10.  Azeari Sumakila Andonegi Beristain.

11.  Irati Sanchez Gorriti.

12.  Juan Jesus Aranguren Azpeitia.

13.  Gina Georgeta Saru.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Joseba Imanol Aran Barandiaran.

2.  Sara Sanchez Alvaredo.

3.  Ibon Zabala Arrillaga.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Kepa Joseba Zubiarrain Erausquin (Independiente).

  2.  Amagoia Naldaiz Mingo.

  3.  Aitor Altuna Oyarbide (Independiente).

  4.  Eneritz Miranda Muxika.

  5.  Felix Maria Urkola Iriarte.

  6.  Benita Goņi Padura (Independiente).

  7.  Iņaki Estensoro Sarasola.

  8.  Ana Maria Igarzabal Arrieta.

  9.  Javier Arrasate Ayerbe (Independiente).

10.  Miren Agur­tza­ne Lasa Dorronsoro.

11.  Pedro Lazcano Lasa (Independiente).

12.  Josune Zurutuza Garmendia (Independiente).

13.  Igor Altuna Maiz (Independiente).

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Ana Maria Irastor­tza Izagirre (Independiente).

  2.  Angel Vazquez Iglesias.

  3.  Begoņa Bueno Barranco (Independiente).

  4.  Juan Maria Gabilondo Araquistain (Independiente).

  5.  Izaro Gurru­txa­ga Auzmendi.

  6.  Jose Maria Larrea Aranguren.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Maria Isabel Sanchez Martinez.

  2.  Jose Francisco Chaos Alvarez.

  3.  Modesto Del Rio Herrero.

  4.  Gemma Beatriz Gonzalez Alcalde.

  5.  Eduardo Pelaez Castro.

  6.  Alejandro Crespo Gallego.

  7.  Marta Pilar Oliveros Vela.

  8.  Felix Cantero Cubillo.

  9.  Asuncion Montaņo Fernandez.

10.  Jose Luis Ferro Sobrino.

11.  Maria Dolores Jimenez Rivero.

12.  Maria Carmen Fernandez Gaitero.

13.  Juan Manuel Serna Portugal.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

LEABURU

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Jose Ramon Eizagirre Sorondo.

2.  Elixabet Eizagirre Gil.

3.  Juan Manuel Serrano Beristain.

4.  Arkaitz Esnaola Huici.

5.  Luisa Uzkudun Etxe­nagusia.

6.  Ixiar Mintegiaga Arrospide.

7.  Lourdes Adurriaga Uriarte.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Joxe Mari Arrospide Arrospide.

2.  Mer­txe Adurriaga Sarasola.

3.  Iņigo Muger­tza Mendieta.

BIDE BERRIAK (BIDE BERRIAK).

Titularrak / Titulares.

1.  Jose Martin Deusto Iturri.

2.  Iker Goiria Echebarria.

3.  Iņaki Joseba Patirki Aguirre Arizmendi.

4.  Mario Argaya Beristain.

5.  Maria Cruz Aguirre Rivera.

6.  Markel Aranburu Bartau.

7.  Aitana Aguirre Loyarte.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

LEGORRETA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Zelai Amenabarro Goikoe­txea.

2.  Iņigo Lasa Ormae­txea.

3.  Olaia Eski­txa­bel Adurriaga.

4.  Maria Carmen Gaztaņaga Urcola.

5.  Garikoitz Maiz Larrarte.

6.  Iņaki Agirre Jauregi.

7.  Esti­txu Gaztaņaga Petisco.

8.  Jose Manuel Larrea Lasa.

9.  Ana Usabiaga Arizmendi.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Oihan Agirrebeņa Iturrioz.

2.  Kizki­tza Ormaechea Arratibel.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Ai­tzi­ber Meabe Sorazu.

2.  Garbiņe Garmendia Echeverria.

3.  Ainara Amenabarro Echeverria.

4.  Miren Izaskun Zubeldia Otegui.

5.  Patricia Valles Quijada (Independiente).

6.  Jose Mugica Garmendia.

7.  Ana Jose Ugartemendia Ugalde.

8.  Jose Maria Lasa Sarasola.

9.  Angel Jesus Martinez Gonzalez.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Juan Jesus Argiņarena Otamendi.

2.  Pa­txi Xabier Iraola Agirrezabala.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Maria Teresa Asuncion Cruzado Barrenechea.

2.  Manuel Chaves Carrasco.

3.  Mercedes Jimeno Badiola.

4.  Oscar Martinez Orive.

5.  Pedro Maria Fernandez Otero.

6.  Elisabet Montes Garcia.

7.  Candido Pecharroman Garcia.

8.  Clara Plaza Corvo.

9.  Ramon Maria Fermin Gorosabel.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

LIZAR­TZA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Iņaki Azpiroz Beldarrain.

2.  Jone Zubeldia Altuna.

3.  Eneko Arteaga Usandizaga.

4.  Itzi­ar Saenz de Ojer Martinez.

5.  Iraitz Olae­txe­a Balerdi.

6.  Sabino San Sebastian Murua.

7.  Ai­tzol Zubeldia Ibarluzea.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maria Begoņa Balerdi Urdampilleta.

2.  Go­tzo­ne Bengoe­txe­a Gogorza.

3.  Maria Inmaculada Zubeldia Luloaga.

EQUO (EQUO).

Titularrak / Titulares.

1.  Jon Koldo Alaņa Arrinda (Independiente).

2.  Miren Nekane Zubeldia Etxe­berria (Independiente).

3.  Miren Josune Zubeldia Etxe­berria (Independiente).

4.  Leire Saitua Iribar (Independiente).

5.  Mikel Jauregui Aguirrezabala (Independiente).

6.  Juan Carlos Poderoso Martinez (Independiente).

7.  Koldo Urrutia Galarraga (Independiente).

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

OLABERRIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Aitor Urkiola Ugartemendia.

2.  Pedro Jose Jauregui Garcia.

3.  Judit Garcia Llorens.

4.  Fernando Miguel Aguirre.

5.  Ainhoa Goiburu Eski­txa­bel.

6.  Igor Fernandez Saavedra.

7.  Jose Tejados Herreros.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maria Asuncion Saavedra Zurutuza.

AGRUPACION ELECTORES OLABERRIAREKIN ETA OLABERRITARRAK (O.E.O.).

Titularrak / Titulares.

1.  Jokin Miren Garmendia Asurabarrena.

2.  Nerea Castaņo Irazola.

3.  Elixabet Canales Segurola.

4.  Irene Irastorza Asurabarrena.

5.  Maider Aguirre Mugica.

6.  Jose Manuel Garrido Fernandez.

7.  Arturo Cuadrado Campos.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Jose Antonio Medeiros Nuņez.

2.  Mikel Etxa­rri Juanes.

3.  Maria Lourdes Lacunza Noain.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Alfonso Segade Gonzalez.

2.  Maria Aurora Irijoa Cousillas.

3.  Maria Amparo Olazabal Ortiz.

4.  Maria Rocio Acosta Alfonso.

5.  Alfonso Santibaņez Vazquez.

6.  Modesta Diaz Gomez.

7.  Luis Ayuso De la Fuente.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ORDIZIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU).

Titularrak / Titulares.

  1.  Adur Ezenarro Agirre.

  2.  Maitane Alvarez Garciandia.

  3.  Jon Ander Caballero Zubelzu.

  4.  Ainhoa Jimenez Goņi.

  5.  Jesus Maria Jose Lariz Orbezabal.

  6.  Itsa­so Muņoz Rodriguez.

  7.  Lander Mujika Onandia.

  8.  Amaia Iztueta Mendizabal.

  9.  Inhar Alvarez de Eulate Mujika.

10.  Nerea Elias Mugica.

11.  Imanol Urrestarazu Garmendia.

12.  Edurne Saez Soto.

13.  Santos Salceda Fernandez.

14.  Maria Inmaculada Cortiņas Alvarez.

15.  Jose Ignacio Aizpuru Uriarte.

16.  Maria Aranzazu Mendizabal Zurutuza.

17.  Francisco Romero Antequera.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Maria Jesus Arriaga Arruabarrena.

2.  Francisco Javier Masid Balda.

3.  Ana Maria Navarro Lopez.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Ignacio Dubreuil Churruca.

  2.  Ana Maria Sanchez Herraez.

  3.  Jose Maria Garmendia Beguiristain.

  4.  Maria Milagros Sanz Roa.

  5.  Gorka Pobes Illescas.

  6.  Maria Angeles Muņoz Del Castillo.

  7.  Jose Javier Lopez Fernandez.

  8.  Maria Jose Otaņo Martinez de Arenaza.

  9.  Jose Antonio Cristobal Amado.

10.  Maria Eugenia Cotado De Diego.

11.  Jose Antonio Rebollo Hernandez.

12.  Margarita Jesus Larraņaga Olaizola.

13.  Enrique Aņibarro Zubizarreta.

14.  Manuela Uranga Segurola.

15.  Mariano Cardeņosa Perez.

16.  Maria del Mar Rodriguez Rodriguez.

17.  Corpus Carlos Gonzalez Astiz (Independiente).

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO POPULAR (PP).

Titularrak / Titulares.

  1.  Juan Miguel Gaso Folgado.

  2.  Carmen Carmena Arrondo.

  3.  Gregoria Ruiz de Lira Huete.

  4.  Carlos Jimenez Lopez.

  5.  Alvaro-Roman Blasco Cue.

  6.  Sherezade Orozco Roman.

  7.  Pilar Garcia Davila.

  8.  Ana Maria Herreros Palomar.

  9.  Juan Antonio Ruperez Arroyo.

10.  Luis Del Olmo Perez.

11.  Victoria Martinez Vares Gigliotti.

12.  Felisa Martinez Soria.

13.  Jaime Sampedro Fradejas.

14.  Miguel Francisco Vicente Rodriguez.

15.  Moises Lendinez Teixeira.

16.  Maria Angeles Del Molino Olias.

17.  Dolores Fernandez-Clemente Rodriguez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Jose Miguel Santamaria Eceiza.

  2.  Aran­txa Arocena Gomez (Independiente).

  3.  Joseba Aramburu Ganzarain.

  4.  Xabier Crespo Ibarrolaburu.

  5.  Aran­txa Fernandez Alvaredo.

  6.  Eritz Perlines Torres (Independiente).

  7.  Bittor Iņaki Bolinaga Alcelay.

  8.  Miren Karmele Ormazabal Lopez.

  9.  Miren Iturrioz Insausti.

10.  Maria Teresa Iraeta Yaņez.

11.  Jose Ignacio Iturrioz Gotor.

12.  Miren Agur­tza­ne Antoņana Arizmendi (Independiente).

13.  Ioan Urda (Independiente).

14.  Maria Luisa Bombin Alberdi (Independiente).

15.  Aran­tza­zu Garin Garmendia.

16.  Ion Churruca Echezarreta.

17.  Maite Arrese Imaz (Independiente).

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Alejandra Iturrioz Unzueta.

  2.  Juan Vicente Erauskin Garmendia.

  3.  Manuel Iturrioz Perez.

ELKARREKIN PODEMOS-ORDIZIA ORAIN (Podemos, Ezker Anitza/IU, EQUO Berdeak).

Titularrak / Titulares.

  1.  Miren Alazne Sukia Galparsoro.

  2.  Juan Ignacio Alonso Arratibel.

  3.  Sunita Kumari Gurung Gurung.

  4.  Alberto Echeverria Zumelaga (Independiente).

  5.  Maria Jose Arruabarrena Otamendi.

  6.  Miguel Perlines Carracedo.

  7.  Maria Soledad Concepcion Viana Alvarez.

  8.  Iker Korta Sukia.

  9.  Maria de Jesus Soto De los Santos.

10.  Doroteo Caballero Rodriguez.

11.  Maria Lourdes Garcia Perez (Independiente).

12.  Khadim Fall Niang.

13.  Maria Teresa Requerey Gonzalez.

14.  Tomas Eraso Serrano.

15.  Maria Jose Gonzalez Requerey.

16.  Francisco Javier Diez Imaz.

17.  Lua Viana Gonįalves.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Thomas LLewellyn Hearne.

2.  Ines Arias Morillo.

3.  Iker Zubizarreta Armendariz.

ORENDAIN

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Miguel Angel Arsuaga Azurmendi.

2.  Andoni Egia Arregi.

3.  Xabi Lekue Peņa.

4.  Tamara Rodriguez Echevarria.

5.  Eneritz Olano Iriarte.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Agur­tza­ne Arrona Erdocia.

2.  Elixabete Garaialde Garmendia.

3.  Itzi­ar Claver Herrera.

4.  Maria Sorazu Pescador.

OREXA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Eneko Maioz Ganboa.

2.  Guru­tze Etxe­zabal Iturrioz.

3.  Joaquin Iturrioz Ibarlucea.

4.  Ainhoa Nazabal Atxe­ga.

5.  Garikoitz Balerdi Atxe­ga.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Onin­tza Zubeldia Altuna.

2.  Manex Malkorra Iturrioz.

3.  Ur­tzi Iturrioz Pozueta.

 

 

TOLOSA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Angel ĢAnduģ Martinez de Rituerto Arregui.

  2.  Kristina Pelaez Errazquin.

  3.  Aitana Amondarain Esquisabel.

  4.  Ai­tzol Garcia Azurmendi.

  5.  Olatz Artola Apezteguia.

  6.  Ander Figuerido Zubiria.

  7.  Garbiņe Marzol Ormazabal.

  8.  Xabier Martinez Quinquilla.

  9.  Isabel Lakun­tza Arregi.

10.  Javier Arana Alberdi.

11.  Esti­txu Cortejarena Ugarte.

12.  Agustin Agote Garmendia.

13.  Izarne Olano Pellejero.

14.  Aitor Aguirresarobe Murgui.

15.  Axun Zubeldia Olano.

16.  Jose Mari Mugica Ezcurra.

17.  Miren Beņaran Arrizabalaga.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Eriz Lasa Aguirre.

  2.  Ainhoa Sagredo Odriozola.

  3.  Carlos ĢPitzģ Izaguirre Barberia.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Olatz Peon Ormazabal.

  2.  Begoņa Tolosa Mendia.

  3.  Nerea Letamendia Belloso.

  4.  Jose Francisco Amantegui Zubiria.

  5.  Joseba Koldo Ormazabal Lopez.

  6.  Egoitz Sorozabal Iturain.

  7.  Xabier Balerdi Tolosa.

  8.  Izarne Iglesias Garcia de Iturrospe.

  9.  Maria Teresa Ruiz de Eguilaz Ezquiaga.

10.  Xarles Iturbe Pasaban.

11.  Helene Ezquiaga Echezarreta.

12.  Itxa­ropena Urkiola Negredo.

13.  Angel Izaguirre Iztueta.

14.  Leire Zabala Zabala.

15.  Iņaki Ormazabal Lasa.

16.  Jon Zalduendo Telleria.

17.  Itzi­ar Muņoa Salaverria.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Jokin Azkue Arrastoa.

  2.  Jokin Bildarratz Sorron.

  3.  Miren Edurne Etxe­berria Arrue.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Jose Maria Villanueva Telleria.

  2.  Jose Ignacio Asensio Bazterra.

  3.  Libe Otegui Goiburu.

  4.  Cristian Fernandez Susin.

  5.  Lorena Renedo Fuentes.

  6.  Carlos Peņa Gonzalez de Uriarte.

  7.  Ai­tzi­ber Madariaga Egaņa.

  8.  Oscar Hugo Renedo Nieto.

  9.  Maria Jose Susin Montoro.

10.  Oscar Sainz Santamaria.

11.  Itxa­so Asensio Curiel.

12.  Jose Antonio Fernandez Saez.

13.  Yolanda Mintegui Soroa.

14.  Jose Miguel Amenabar Alargunsoro.

15.  Avelina Sanchez Sanchez.

16.  Miguel Asenjo Aguado.

17.  Perpetua Santamaria Diez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

PARTIDO POPULAR (PP).

Titularrak / Titulares.

  1.  Pello Atxu­karro Agirrezabala.

  2.  Angel Yaņez Ares.

  3.  Remedios Folgado Verdu.

  4.  Ana Maria Villegas Gil.

  5.  Luis Villaplana Gaso.

  6.  Carlos Moreno Garrido.

  7.  Jose Enrique Mingo Luque.

  8.  Jose Luis Nieto Sanchez.

  9.  Maria del Mar Llerena Sansegundo.

10.  Teresa Pampanas Sanchez-Roldan.

11.  Aurora Teresa Fernandez Coca.

12.  Juan Angel Campos Hurtado.

13.  Luis Rodriguez-Robes Mendizabal.

14.  Maria Begoņa Hernandez Cuevas.

15.  Estanislao Rodriguez Nuņez.

16.  Eva Ruiz Rico.

17.  Pablo Die Gonzalez.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Irene Gonzalez Adsuara.

ELKARREKIN PODEMOS (Podemos, Ezker Anitza/IU, EQUO Berdeak).

Titularrak / Titulares.

  1.  Iņigo Cabieces Casares.

  2.  Rocio Fraga Vazquez.

  3.  Sükrü Karakus Avsar.

  4.  Jone Varela Martin.

  5.  Jaime Duran Laviņa.

  6.  Heliane Cristina Cavalcante Da Costa (Independiente).

  7.  Yulen Gonzalez Alustiza.

  8.  Edurne Lecuona Sanz.

  9.  Jesus Fernando Suberbiola Argaiz.

10.  Maria Rosario Bautista Muriel (Independiente).

11.  Ignacio Gonzalez Azpiazu.

12.  Ana Cristina Gonzalez Alustiza (Independiente).

13.  Amparo Echave Altuna (Independiente).

14.  Joseba Mateos Mateos (Independiente).

15.  Laura Fernandes Canales.

16.  Juan Carlos Gonzalez Alustiza (Independiente).

17.  Antton Carrera Aguirrebarrena.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

VILLABONA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Beatriz Unzue Esnaola.

  2.  Xabat Laborde Etxa­be.

  3.  Aran­tza Lopez Luloaga.

  4.  Gorka Kamio Rodriguez.

  5.  Amagoia Agirre Alkorta.

  6.  Ander Goikoe­txe­a Arana.

  7.  Garazi Bengoe­txe­a Iguraran.

  8.  Aitor Sarasola Murua.

  9.  Garbiņe Galarraga Iņurrita.

10.  Iker Zaldua Jauregi.

11.  Oihane Ayestaran Oyarzabal.

12.  Beņat Iguaran Amondarain.

13.  Maite Barandiaran Lasa.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Juan Luis Irazusta Diaz.

  2.  Ixone Lahidalga Ugarte.

  3.  Julen Zelarain Errasti.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Maite Izaguirre Irazustabarrena.

  2.  Pa­txi Agirre Arrizabalaga.

  3.  Amaia Irazusta Otegui.

  4.  Juan Maria Iparragirre Irazusta.

  5.  Juan Manuel Izaguirre Irazustabarrena.

  6.  Olga Aldaz Carretero.

  7.  Ibon Ariznabarrreta Urdampilleta.

  8.  Francisco Javier Sorreguieta Ancizar.

  9.  Angel Maria Echave Iraola.

10.  Maria Nieves Sobrado Cortes.

11.  Juan Sebastian Martinez de Albeniz Echarri.

12.  Maite Gonzalez Bilbao.

13.  Maria Mercedes Garmendia Bereciartu.

Ordezkoak / Suplentes.

  1.  Juan Tejeria Amunarriz.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Maria Luisa Arija Soutullo.

  2.  Patricia Ainhoa Val Hevia.

  3.  Unai Aguirrezabalaga Ugarte.

  4.  Maria Nuria Garcia Serradilla.

  5.  Marcial Pariente Salvador.

  6.  Ascension Reyes Aragon.

  7.  Fernando Gorjon Manojo.

  8.  Isabel Antonia Garcia Serradilla.

  9.  Ramon Andres Arrue Pinto.

10.  Maria Asuncion Fernandez Castrillo.

11.  Francisco Miguel Antunez Lopez.

12.  Aritz Benitez Badiola.

13.  Clotilde Castanedo Gonzalez.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

ELKARREKIN PODEMOS (Podemos, Ezker Anitza/IU, EQUO Berdeak).

Titularrak / Titulares.

  1.  Mikel Mari Gonzalez-Echeverri Peņagaricano.

  2.  Maria del carmen Salido Sierra.

  3.  Jesus Lopez Velasco.

  4.  Rosa Maria Carretero Viera (Independiente).

  5.  Gregorio Barcina Prados.

  6.  Maria Ascension Iglesias Iglesias.

  7.  Miguel Angel Alonso Hernandez.

  8.  Katy Martinez Pardo.

  9.  Alejandro Colmenero Avellanal.

10.  Maria Mercedes Imaz Larraņaga.

11.  Jose Antonio Martinez Perez (Independiente).

12.  Amaya Perez Bravo.

13.  Domingo Galan Sanz (Independiente).

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Ander Souza Ansia.

2.  Maria Esperanza Jara Perez.

3.  Joanes Emilio Fiel Echeverria.

 

ZALDIBIA

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

1.  Ezti­txu Mugika Mariezkurrena.

2.  Mikel Luloaga Aranburu.

3.  Unai Beloki Garmendia.

4.  Jone Garmendia Alcayaga.

5.  Jon Luloaga Aranburu.

6.  Laida Elizegi Armendariz.

7.  Xabier Irastorza Jauregui.

8.  Maialen Mendizabal Luloaga.

9.  Jesus Mari Jauregi Beloki.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Miren Margari Eizagirre Aranburu.

2.  Agustin Mugica Yarza.

3.  Maria Milagros Etxe­berria Arrese.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

1.  Cesar Gimeno Sandig.

2.  Julia Gil Domingo.

3.  Eneko Corral Azcune.

4.  Jaime Diez Estevez.

5.  Felisa Garcia Valderrama.

6.  Juan Marrero Vizcaino.

7.  Maria Angeles Farias Blanc.

8.  Maria Amada Echeverria Garagarza.

9.  Adrian Salvador Bartolomesanz.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

1.  Miren Garbiņe Mendizabal Mendizabal.

2.  Estibaliz Jaka Elorriaga.

3.  Miren Agur­tza­ne Ayestaran Amondarain.

4.  Miguel Francisco Varas Toro.

5.  Iņaki Muro Fernandez.

6.  Eva Diaz Del Rio.

7.  Koldo Xabier Iraeta Otamendi.

8.  Jose Francisco Plazaola Muguruza.

9.  Francisco Javier Arrese Arratibel.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

 

ZIZURKIL

EUSKAL HERRIA BILDU (EH Bildu).

Titularrak / Titulares.

  1.  Iker Urruzola Aizpurua.

  2.  Maite Amenabar Alcorta.

  3.  Ivan Lizarraga Galdos.

  4.  Matilde Navas Los Arcos.

  5.  Jose Maria Luengo Zapirain.

  6.  Francisco Javier Pellejero Saralegui.

  7.  Julian Melchor Arrastoa Agote.

  8.  Anne Albisu Mugica.

  9.  Arkaitz Zaldua Jauregui.

10.  Alaitz Ormazabal Goenaga.

11.  Eva Usandizaga Mujika.

Ordezkoak / Suplentes.

1.  Ignacia Salvadora Otegui Tapia.

2.  Miguel Maria Arrastoa Agote.

3.  Juan Manuel Erasun Eizmendi.

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE (PSOE).

Titularrak / Titulares.

  1.  Jose Antonio Sanchez Almaraz.

  2.  Maria Concepcion Fernandez Oses (Independiente).

  3.  Victor Manuel Martin Iglesias.

  4.  Ana Jesus Fernandez Igarabide (Independiente).

  5.  Jose Antonio Del Corral Martin.

  6.  Manuela Soledad Galiņanes Calzado.

  7.  Ana Belen Maria Martin.

  8.  Maria Inmaculada San Sebastian Esnaola.

  9.  Nuria Martin Iban.

10.  Joaquin Diaz Arsuaga.

11.  Amaia Martin Sancho.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.

EUZKO ALDERDI JEL­TZA­LEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV).

Titularrak / Titulares.

  1.  Trinidad Altimasberez Borja.

  2.  Maria Angeles Lazcano Larraņaga.

  3.  Elixabete Bello Martija.

  4.  Goreti Aramburu Arrillaga.

  5.  Maria Jesus Celaya Eguiguren.

  6.  Jesus Maria Alkorta Etxe­zarreta.

  7.  Idoia Lazcano Arregui.

  8.  Miriam Yolanda Zulaica Urain.

  9.  Maria Cruz Arregi Telleria.

10.  Luis Fernando Berasaluce Ucin.

11.  Juan Ramon Bastarrika Azkoitia.

Ordezkoak / Suplentes.

Hautagairik gabe / Sin candidatos.